Angst+Pfister – Váš partner pro dodávku průmyslových komponentů

  Skupina Angst+Pfister je jedním z vedoucích, mezinárodně působících, obchodních podniků dodávajících vysoce kvalitní průmyslové komponenty. Jako partner pro dodávky a řešení kombinuje skupina Angst+Pfister racionální logistické koncepce se zákaznicky specifickými inženýrskými službami. Kromě velkého počtu speciálních zákaznických produktů disponuje skupina Angst+Pfister sortimentem přibližně 150 000 standardních položek.

Pro posílení našeho obchodního týmu hledáme pracovníka na pozici

Technický prodejce průmyslových komponentů (m/ž)

s perspektivní kariérou!

Region CZ/SK

Pracovní náplň:

Na této pozici budete budovat, upevňovat a rozvíjet síť našich zákazníků na operativní úrovni.
Ve Vašem regionu budete prvním kontaktem na trhu a současně i spojnicí mezi zákazníkem, našim technickým a obchodním oddělením. Díky různorodosti produktů se dostanete do kontaktu s nejrůznějšími zákaznickými segmenty. Vaším úkolem bude, pečovat o rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky a aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti. Dále se budete podílet na průzkumu trhu, zavedení produktů na trh a prezentaci produktů. Sledování trhu se zřetelem na trendy a inovace je pro Vás samozřejmostí.
Při trvalém úspěchu je daná možnost vytvoření vlastního pracovního týmu.

Váš profil:
  • Iniciativní a nezávislá osobnost
  • Prodej je Vaší vášní
  • Příjemné vystupování
  • Technické vzdělání se zaměřením na strojírenství (SOŠ/SPŠS/VŠT/TU), nádstavba obchodního směru, letitá praxe v oblasti prodeje technických komponentů, ideálně pro velkoobchody nebo OEM v oblasti průmyslových komponentů
  • Dobrá znalost trhu průmyslové výroby
  • Jazykové znalosti: ČJ – rodilý mluvčí, NJ – pokročilá úroveň, AJ – pokročilá úroveň (firemní jazyk)
  • Schopnost práce s PC – MS Office
Využijte příležitost pro atraktivní změnu a příjměte výzvu!
Čeká na Vás dynamické mezinárodní pracovní prostředí, motivovaný tým, ve kterém se cení hodnoty. Odpovídající finanční ohodnocení a atraktivní podmínky (služební automobil Škoda Octavia, notebook, mobilní telefon, možnost práce z domova) dotváří tuto pozici.

Kontakt:
Máte technického obchodního ducha a umíte přesvědčit svoji důsledností a kvalitou? V tom případě by jsme se měli poznat! Váš kompletní životopis včetně aktuální fotografie zašlete prosím v německém nebo anglickém jazyce (Word/PDF) na hr-apat@angst-pfister.com.
Vezměte prosím na vědomí, že přijímáme pouze přímé žádosti.

Těšíme se na Vaši žádost!

Angst+Pfister GmbH
Human Resources
Frau Dorthe Planck
Floridsdorfer Hauptstraße 1/E
A-1210 Wien
www.angst-pfister.com
hr-apat@angst-pfister.com
Poslat společnosti životopis
ID: 2755882   Datum zveřejnění: 7.10.2016