Demontáž kormidlovní automobilov/ Holandsko (Výrobný asistent)

ANNASTAR B.V.

Miesto práce
Bunschoten, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
12.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Plat: 09,75 € brutto/ hodina euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výrobný asistent/ Demontáž kormidlovní automobilov.

Hladame pana, ktorý má nejaké technické skúsenosti, pretože v tejto spoločnosti sa sám rozoberá výkonných podsúborov. Nie je to veľmi zložitá práca a ak má niekto dobrú motiváciu a má technické znalosti (niekto, kto práve absolvoval vzdelávanie v oblasti automobilového priemyslu), ktoré dokáže zvládnuť bez problémov.

Práca je v malom tíme s poľskými kolegami.
Musíte komunikovať anglicky alebo holandsky

Skúsenosti nie sú dôležité, že sa učí, že práca na URW je dôležitá
že majú afinitu s technológiou.
Niekto, kto práve absolvoval vzdelávanie v oblasti automobilového priemyslu, dokonale padne.
Od pondelka do piatku od 08:00 do 17:00
Plat: 09,75 € brutto/ hodina

Miesto pracy: Bunschoten

-žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
-možnosť získať firemný automobil na dopravu do práce a z práce(za určitých podmienok)
-príplatky za nadčasy
-možnosť firemného ubytovania ( poplatok 75 eur/týždeň)
-mzda každý týždeň

V prípade záujmu zasielajte žiadosti so štrukturovaným životopisom na nižšie
uvedenú adresu [email protected] Životopis, (aktualne CV) len v Anglickom jazyku, podmienkou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Holandská personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Skúsenosti s prácou v podobnej pozícii

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo, Holandská personálna agentúra. Praca :kovový priemysel, sklenik, sklad, obalovanie

1431 XG Aalsmeer

ID: 3524855   Datum zveřejnění: 26.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Plat: 09,75 € brutto/ hodina euro