Balič, výroba potravin/ Holandsko

ANNASTAR B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
07.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mzda: 1) €9,77 euro brutto/ hodina, pre ľudí so skúsenosťami je 10 euro brutto/ hodina. 2)€10,53 euro brutto/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1) Hľadáme 4 zamestnancov pre sločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu kuracieho filé. Praca:: rezanie, balenie a práca na výrobnom páse
Teplota na výrobnej hale je: 5 stupňov

Základná mzda je 9,20; + doplatok (6,30% ATV)= 9,77 euro brutto/ hodina, pre ľudí so skúsenosťami je 10 euro brutto/ hodina.
Na Vianoci, budete musieť zostať v prace.
Nevyhnutne: dobrá angličtina, vodičský preukaz
Pracovná doba: 06:30 – 16:00
Miesto prace: okres Duurstede
Nastup do prace 10/12/2018

2) Hľadáme 2 zamestnancov pre sločnosť, ktora sa zaoberá výrobou rôznych výrobkov: koláče, buchty, atď pre rôzne letecké spoločnosti, supermarkety, výstavy v rôznych krajinách.
Činnosti: výroba, balenie, a prípravu objednávok
Pre túto prácu hľadáme ľudí, ktorí sú šikovní a agilní
Teplota na výrobnej hale je: 10 stupňov.
Pracovné oblecenie a obuv zapespeci firma.
Mzda: 10,53 Euro brutto/ hodina
Platí hygienické predpisy
Pracovná doba: 08:00 - 17:00 alebo 09:00 - 18:00, 38 hodín týždenne
Prvých 8 nadčasov za 4 týždne dostane prísadu 125% príplatku
Ak ste pracovali viac ako 8 nadčasov, dostanete 150% príplatku

Ľudia so skúsenosťami v oblasti výroby potravín alebo pekárov sú vítaní
Miesto prace: okres Soest
Nastup do prace 07/01/2019

- žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
- ubytovanie vie zabezpečiť aj zamestnávateľ (poplatok 75 euro za týždeň)
- mzda každý týždeň
- dlhodobá práca
- nadčasy sú možné,
- holandská pracovná zmluva
- možnosť získať firemný automobil na dopravu do práce a z práce(za určitých podmienok)
- príjemná atmosféra na pracovisku

V prípade záujmu pošlite životopis mailom na adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo, Holandská personálna agentúra. Praca :kovový priemysel, sklenik, sklad, obalovanie
1077xl Amsterdam

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Dobrá angličtina, vodičský preukaz

1431 XG Aalsmeer

ID: 3544701   Datum zveřejnění: 21.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Mzda: 1) €9,77 euro brutto/ hodina, pre ľudí so skúsenosťami je 10 euro brutto/ hodina. 2)€10,53 euro brutto/ hodina