Vodič so skúsenosťami na vysokozdvižných vozíkoch s dlhými prednými vidlicami / Holandsko

ANNASTAR B.V.

Miesto práce
Oosterhout, Holandsko
Termín nástupu
18.02.2019
Základná mzda 10,93 euro brutto/ hodina s dodatkami 12,04 euro brutto/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič vysokozdvižných vozíkov s dlhými prednými vidlicami

Hľadáme osobu so skúsenosťami na vysokozdvižných vozíkoch s dlhými prednými vidlicami.
Vodič musí mať: skúsenosti, certifikát pre vysokozdvižné vozíky, dobru Angličtinu alebo Nemčinu a mať vodičský preukaz
Musí byť schopný vyzdvihnúť dve palety za sebou.
A môže dať preč vo výške 12 m, alebo 3 palety na seba (palety na paletách).
Palety sa nemusia položiť na rám a palety musia byť naskladané jeden nad druhým
Osoba bude bývať v izbe s 2 alebo 4 osobami, do práce do práce je na bicykli 6-7 km
Mzda - Základná mzda 10,93 euro brutto/ hodina s dodatkami 12,04 euro brutto/ hodina
-Miesto pracy: Oosterhout
- Praca na dlhodobu
Nastúp ihneď

-žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
-možnosť získať firemný automobil na dopravu do práce a z práce(za určitých podmienok)
-príplatky za nadčasy
-možnosť firemného ubytovania ( poplatok 75 eur/týždeň)
-mzda každý týždeň

V prípade záujmu zasielajte žiadosti so štruktúrovaným životopisom na nižšie
uvedenú adresu [email protected] Životopis, (aktuálne CV) len v Anglickom/ alebo Nemeckom/ alebo Holandskom jazyku, podmienkou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Holandská personálna agentúra. Práca :Stavebný priemysel, kovový priemysel, skleník, sklad, obaľovanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Skúsenosti s prácou v podobnej pozícii

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre Holandsku personálnu agentúra. Praca :kovový priemysel, sklenik, sklad, obalovanie.
ID: 3587320  Datum zveřejnění: 27.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Základná mzda 10,93 euro brutto/ hodina s dodatkami 12,04 euro brutto/ hodina