Hľadáme zamestnanca so skúsenosťami prací pri zachovaní zelene/ Holandsko

ANNASTAR B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
25.05.19
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda: 10,50 euro brutto/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca so skúsenosťami prací pri zachovaní zelene v meste.
Práca pozostáva zo všetkých spoločných aktivít v zeleni.
Rezanie lesov, okopávanie burín, rezanie živých plotov, kosenie trávy atď
Skúsenosti, dobre motivovaní vodičský preukaz a dobre znalosti angličtiny alebo zakladna holandčina
Pracovný čas: 06:00-17:00
Mzda 10,50 EU brutto/ hodina

Praca na dlhodobú

-žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
-možnosť získať firemný automobil na dopravu do práce a z práce(za určitých podmienok)
-príplatky za nadčasy
-možnosť firemného ubytovania 75 eur/týždeň
-mzda každý týždeň
- dlhodobá práca
- príjemná atmosféra na pracovisku

V prípade záujmu pošlite životopis mailom, v anglickom jazyku, na adresu: [email protected]. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchadzačov kt. budú vyhovovať podminkám zamestnávateľa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre Holandsku personálnu agentúra. Práca :kovový priemysel, sklenik, sklad, obaľovanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre Holandsku personálnu agentúra. Praca :kovový priemysel, sklenik, sklad, obalovanie.
ID: 3661189  Datum zveřejnění: 7.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Mzda: 10,50 euro brutto/ hodina