Pokrývač + montér vody a kanalizácie a CO/ Holandsko

ANNASTAR B.V.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
30.05.19
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda: ot 12,50- 13,50 euro brutto/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme niekoho so skúsenosťami alebo ochotný učiť sa túto profesiu.
Práca :
-montáž strešných krytín (zo strešnej lepenky, kovu) \ t
-inštalácia vodovodnej a kanalizačnej siete a ústredného kúrenia
Pozor, práca na streche, takže len ľudia bez lekárskej problem zo výšky!
Chcem niekoho, kto môže komunikovať v holandčine alebo sa chce naučiť tento jazyk
Ľudia za skúsenosť - môžeme ponúknuť viac ako 12,50
Pracovná doba 6.30-16.00
niekedy sa môžu meniť v závislosti od projektu
Znalosť angličtiny je nevyhnutná! Angličtina by mala byť na komunikačnej úrovni.
- Mzda:12,50 brutto/hodina. Ľudia za skúsenosť - môžeme ponúknuť viac ako 12,50
- Miesto pracy: Ochten
- Praca na dlhodobu

-žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
-možnosť získať firemný automobil na dopravu do práce a z práce (za určitých podmienok)
-príplatky za nadčasy
-možnosť firemného ubytovania 75 eur/týždeň
-mzda každý týždeň

- V prípade záujmu zasielajte žiadosti so štrukturovaným životopisom na nižšie
uvedenú adresu [email protected] Životopis, (aktuálne CV) len v Anglickom jazyku, podmienkou.
Ak máte akékoľvek otázky, týkajúce sa tejto ponuky, obrate sa na nás kedykoľvek
v pracovnej dobe telefonicky, alebo v elektronnej forme, vždy vám radi odpovieme.

Kontakty:
Team Annastar
[email protected]

- Anna +31639473266 (WhatsApp Viber) Skype: Annastar.bv
- pondelok – piatok: 09:00-19:00, sobota a nedeľa: 12:00-16:00

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre Holandsku personálnu agentúru. Práca : sklenik, sklad, obaľovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Pošlite životopis v anglickom jazyku. Vybraný uchádzači budú kontaktovaný telefonicky/e-mailom. Angličtina nutná.

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosť
- vodičský preukaz
- dobre znalosti angličtiny alebo zac. holandčina

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre Holandsku personálnu agentúra. Praca :kovový priemysel, sklenik, sklad, obalovanie.
ID: 3663648  Datum zveřejnění: 10.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Mzda: ot 12,50- 13,50 euro brutto/ hodina