Junior SAP Konzultant, Developer

Anodius, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 1000Eur* (*základná zložka mzdy). U nás Ťa čaká oveľa viac: atraktívna variabilná zložka, zaujímavé benefity (kafetéria, školenia, jazykové kurzy, športové vyžitie). My nekončíme iba na základnej zložke mzdy!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o SAP, vzťah klienta a zákazníka? Chcel by si sa dozvedieť viac ako funguje a participovať na našich zaujímavých medzinárodných projektoch v tíme plnom špecialistov? Vieme Ti ponúknuť vzájomnú spoluprácu, kde sa budeš stále zdokonaľovať a dosahovať pokroky vďaka práci s najnovšími technológiami v mladom tíme na skutočne zaujímavých projektoch.

Čaká ťa u nás:

- zaujímavá spolupráca na analýzach zákazníckych požiadaviek
- aktívna účasť na zákazníckych projektoch
- konfigurácia a úprava systémov
- programovanie funkčných celkov (ABAP, WEB UI, Fiori, HTML5)
- tvorba softvérovej dokumentácie
- spolupráca so skúsenými consultantmi a developermi

Ponúkame Ti účasť na veľmi zaujímavých domácich a zahraničných projektoch pre nadnárodné korporácie, práca aj v medzinárodnom tíme. Silné interné know-how a možnosť sa technicky stále zdokonaľovať.

Robíme s:
- najmodernejšími CRM technológiami: Salesforce, Fiori, Hybris a ďalšie.

Robíme v:
- príjemnom a inovatívnom pracovnom prostredí
- tíme skúsených CRM consultantov a developerov

Ponúkame množstvo benefitov:
- flexibilnú pracovnú dobu
- zdravotnú starostlivosť
- športové vyžitie
- jazykové kurzy
- interné a externé školenia
- kafetériu
- chillout room
- zaujímavé team buildingové aktivity
- ovocie a malý snack je u nás vždy pripravený na doplnenie síl
- notebook + mobil aj na súkromné účely sú samozrejmosťou

Informácie o výberovom konaní

K CV je potrebné priložiť aj motivačný list!

Miesto výkonu práce je Bratislava alebo Praha, na základe vzájomnej dohody.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť riešenia SAP alebo iného obdobného riešenia je vítaná
- všeobecný prehľad v oblasti podnikových informačných systémov
- znalosť ABAP programovania je výhodou
vhodné aj pre študentov 5. ročníka VŠ v technickej alebo IT oblasti, prípadne čerstvých absolventov
- logické, analytické a procesné myslenie
komunikatívnosť, flexibilita, profesionálne vystupovanie, systematickosť
- aktívna znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka
- inovatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, tímový hráč, mobilita

Sme IT konzultačná spoločnosť poskytujúca komplexné CX, CRM podnikové riešenia využívajúc SAP a Salesforce platformy.

Náš firemný slogan, Experience Matters (Zážitok rozhoduje), plne odráža našu filozofiu a politiku kvality, pričom vychádza z hodnôt progresívneho myslenia, dynamického a efektívneho prístupu pomocou najnovších technológií.
Kladieme dôraz na inovácie, pri zachovaní tradície vysokej kvality služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3384033  Datum zveřejnění: 28.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 1000Eur* (*základná zložka mzdy). U nás Ťa čaká oveľa viac: atraktívna variabilná zložka, zaujímavé benefity (kafetéria, školenia, jazykové kurzy, športové vyžitie). My nekončíme iba na základnej zložke mzdy!