Obsluha strojů

ANTAKA a.s. (MPSV)

Místo práce
Olomoucká 306, 753 01 Hranice, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (81420)

Pracoviště a kontakty

Firma:ANTAKA a.s., IČ 24172626
Pracoviště:ANTAKA a.s. - pracoviště Hranice, Olomoucká 306, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol.
Nástup možný podle dohody nebo 1.1.2017.

Náplň práce:
- práce spojené s nastavením linky a řízení výroby

Požadavky:
- schopnost samostatné práce.

Nabízíme:
- po zapracování osobní ohodnocení bez omezení; po zapracování prémie bez omezení; stravenky; věrnostní program (delší dovolená, % k mzdě, …); příplatek na dojíždění

Zájemci se mohou hlásit: kontaktní osoba. Ing. Antonín Vícha
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky na čísle 736 717 742
- na výběrovém řízení dne 23.11.2016 od 08.00 hod - na adrese místa výkonu práce, hala společnosti ANTAKA (vlevo od vrátnice)

Pozn.: požadujeme dodání životopisů (CV).

Místo výkonu práce: ANTAKA a.s., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hranice

číslo volného místa: 11728590780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou