Údržbář vyhláška 50 §5

Anyx s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Preventivní údržba, analýza a odstraňování poruch, vedení dokumentace údržby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:

-nástupní mzdu 30 469 Kč + příplatky 10,-Kč/h odpolední + 20,-Kč/h noční + VPS bonus až 1200 Kč + polyvalentní příplatky až 6000 Kč + všechny zákoné příplatky
-6 týdnů dovolené
-svozovou dopravu zdarma
- půl ročně 10 000,-Kč na flexi pass
-dotované stravování
-firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Anyx, s.r.o. nabízí rozsáhlou škálu služeb, díky kterým dokáže zajistit komplexní řešení klientských zadání.
Plně si uvědomujeme, že každý klient má individuální potřeby, a proto jsou služby vždy „ušity“ přesně na míru jeho požadavkům a potřebám.
Naší hlavní předností je rychlá, přesná a flexibilní reakce.
Veškeré naše služby jsou zaměřeny na úsporu času a nákladů klienta.
Naším cílem je Vaše spokojenost.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4243665  Datum zveřejnění: 22.2.2022