Low-code developer se zkušenostmi PL/SQL

APEX solutions s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
1.2.2022
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nejsme žádný korporát, nemáme žádné složité procesy schvalování a na každém názoru nám záleží. Pracujeme z domova, ale rádi se občas potkáváme na neformálních akcích. Aktuálně hledáme do týmu Oracle Developera a to jak juniora, tak seniora
Nemáš zkušenost s Oralce Apex? Nevadí, čti dál..

Tvojí misí bude vytvářet webové aplikace pomocí low-code frameworku Oracle Apex s využitím databází (SQL, PL/SQL).

O čem by to bylo:

Intenzivní školení na Oracle APEX s lidmi, kteří udělali nejvíc aplikací v tomto prostředí ve střední Evropě – jde to rychle a pokud máš zkušenosti z jiných technologií, bude to ještě rychlejší
Jako člen týmu partnera Oracle budeš mít přístup k novinkám, nástrojům a jiným vychytávkám z první ruky
Každodenně se potkáš s databází Oracle (SQL, PL/SQL)
Budeš dohlídat na tvorbu designu uživatelského prostředí v APEXu (HTML, CSS, JS)
Práce v menším týmu s dalšími developery
Úzká spolupráce se zadavateli na straně klienta
Kooperace při startu projektu – spolutvorba analýzy, plánu vývoje
Práce na vývoji – usměrňování kolegů Junior Developerů, koordinace vývoje, doručování projektů v rámci časových harmonogramů

Jak si Tě představujeme:

Vzhledem k tomu, že hledáme developeři na růžných úrovních, zkusíme to vymezit:

Na pozici juniora čekáme, že máš:

Základní zkušenosti s SQL (MySQL, PostgreSQL, ORACLE, …).
Základní zkušenosti s vývojem webových aplikací (HTML, CSS, JavaScript).

Na seniorní pozici od Tebe čekáme:

Má minimálně 2 roky zkušeností s PL/SQL vývojem
Zajímají tě webové technologie a máš nějakou základní znalost HTML, CSS, JavaScript
Máš základní přehled o WebServices (REST, SOAP)
Víš k čemu slouží verzovací systém (GIT, SVN)
Výhodou ale rozhodně NE podmínkou je znalost ORACLE APEX.

Napiš nám, a společně zjistíme, jak dobře můžeš doplnit náš tým :)
Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní pracovní doba
Pravidelné teambuildingy
Školení a různé certifikáty
Přátelskou neformální atmosféru
Pestrou a samostatnou práci na projektech pro velké společnosti
Prostor pro vlastní invenci – necháme tě rozhodovat o postupech a technologiích
Práci v menším týmu
Intenzivní vstupní školení Oracle APEXu s našimi senior developery i Kamilem, naším šéfem a guru přes technologie, speciálně pak APEX
Pokud budeš mít zájem, tak také rychlý kariérní posun

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

PL/SQL - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme IT společnost,které využívá technologie Oracle Application Express přinášející webové a mobilní aplikace.
ID: 4235403  Datum zveřejnění: 11.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc