Montážnik vzduchotechniky

APIAGRA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
14.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
640-2000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž vzduchotechnického systému v administratívnych budovách, bytových domoch a priemyselných halách. Montáž:
- vzduchotechnických zariadení (VZT jednotky, ventilátory...)
- vzduchotechnických rozvodov
- izolácie
- distribučných elementov

Príjmeme ťa na trvalý pracovný pomer,
máš možnosť kariérne rásť a vzdelávať sa,
mzdu dostaneš vždy na čas,
prispejeme ti k dôchodkovému sporeniu,
dostaneš uhradené diéty,
okrem klasického oblečenia ako sú montérky a obuv dostaneš ešte tričká, mikiny, čiapky, šály, rukavice, bundy...,
budeš mať zabezpečené ubytovanie ktoré nemusíš platiť,
odvezieme ťa od tvojho domu na určené pracovisko a späť,
máš možnosť spoločne sa zúčastňovať spoločenských firemných akcii
a mnoho ďalšieho

Informácie o výberovom konaní

Najideálnejšie ak si z hornej Oravy,
nemusíš byť vyučený v obore,
ak máš prax bude to pre teba veľká výhoda, ponúkaná práca je turnusová, maximálne však 10 dní, 4-5 dní budeš doma.
Rozširujeme montážny tím, ktorý aktuálne tvorí 48 kmeňových pracovníkov a hľadáme práve teba. Pošli nám svoj životopis alebo zavolaj.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2018 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické zabezpečenie budov, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať a ukázať čo sa v tebe skrýva.

Sme APIAGRA, profesionálna spoločnosť , ktorá sa zaoberá výrobou vzduchotechnických rozvodov a komplexne zabezpečujeme montáž vzduchotechniky a klimatizačných zariadení. Na slovenskom trhu pôsobíme 25 rokov ale tiež sme rozšírili naše služby do krajín V4. Uvedomujeme si, že úspech vytvára tím ľudí, ktorí je zložení z najlepších individuálnych znalostí jednotlivcov, a preto je pre nás kľúčové priateľské prostredie a otvorenosť. Staň sa súčasťou tímu APIAGRA, ktorá poskytuje zákazníkom kvalitné výrobky a služby spĺňajúce ich najvyššie požiadavky a očakávania. Pridaj sa k nám, teraz je ten správny čas.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Apiagra s.r.o.
Slanická
02943 Zubrohlava
ID: 3515276   Datum zveřejnění: 12.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   640-2000 Eur