Jak Vám poradíme?

Sales Representative | Key Account Manager pre IT a marketingové služby [Ref:1002]

APM Digital Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 2, Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 500 EUR/mesiacPlat pozostáva z fixnej a variabilnej zložky vyplácanej na základe dosiahnutých predajných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, komunikatívneho kolegu alebo kolegyňu do novovznikajúceho predajného tímu v etablovanej spoločnosti. Pozícia predpokladá predcházajúce skúsenosti na obdobnej pozícii a seniornejší kandidáti sú vítaní.

Jedná sa o rastovú pozíciu. Znalosť anglického jazyka na dobrej úrovni je požadovaná, znalosť nemeckého jazyka je považovaná za výhodu.

Náplň práce
- vyhľadávanie nových obchodných príležistostí na Slovensku, v Rakúsku, Nemecku a iných krajinách EU pre IT a marketingové služby
- organizácia obchodných stretnutí a akvizícia nových klientov
- telefonická a mailová komunikácia s klientami spoločnosti
- spracovanie leadov v CRM Salesforce, ich follow up
- príprava cenových ponúk v súlade s internými pravidlami spoločnosti
- spolupráca s marketingovým oddelením spoločnosti
- príprava prezentácií pre výberové kolá (tendre)
- reporting na Sales Managera
- práca so sociálnymi sieťami a nástrojmi, ako Linkedin Sales Navigator
- bude spolupracovať na marketingových analýzach trhu, cenotvorbe, prieskumoch

Výhodou (nie podmienkou):
- skúsenosť s predajom v IT oblasti alebo marketingových služieb

Očakávame:
- integritu, korektnosť, pracovné nasadenie
- dobré komunikačné schopnosti, schopnosť presadiť sa
- odolnosť voči stresu
- snahu posunúť veci dopredu a samostatnosť
- deeskalačný mindset

* Profesionálne pracovné prostredie (Macbook, Apple smartphone aj na súkromné účely)
* Práca s najmodernejšími toolmi na trhu vo všetkých oblastiach
* Rýchly osobnostný a kariérny rast
* Požívanie cudzieho jazyka na veľmi frekventovanej báze
* Cafeteria, čerstvé ovocie a zelenina na pracovisku
* Mladý team kolegov a prebiehajuci staffing
* Internacionalita a dynamika
* Možnosť pôsobiť v rôznych segmentoch

Finančné benefity:
* +3 dni Sick Leave za rok
* +5 extra dní dovolenky za rok po 12 mesiacoch (do 12 mesiacov 2 dni)
* Od 1.9.2021 MultiSport karta na športové a relax aktivity (100% hradená zamestnávateľom)
* Finančný bonus za odporúčanie vhodného kandidáta od 500 - 1000 EUR
* Extra dni voľna pre špeciálne udalosti v živote, ako svadba, narodenie dieťaťa

Ďalšie benefity:
* Sídlime v centre mesta v luxusných priestoroch
* Elektronické gastro lístky
* Individuálny prístup zo strany spoločnosti
* Homeoffice

Informácie o výberovom konaní

nástup 1.10.2021, resp. podľa dohody aj skôr

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.10.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

APM Digital was founded in 2016 with a single mission: to guide our clients during Digital Transformation and help them to be prepared in the rapidly changing market.

Since then we accomplished to build a good relationships and trust with our customers, which are core attributes we value most. Majority of our customers reside in EU, especially in Germany and Austria, where we built strong partnerships networks. We deliver increasingly also to customers in Slovakia and Czech Republic.

Our service portfolio has grown considerably during last months in the effort to improve and provide even better quality to our clients. We are also proud our AA rating from 2019 was reconfirmed in October 2020.

Martinčekova 17424/13
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Marian Jurenka
Tel.: +421908376384
E-mail: poslat životopis
ID: 4150425  Datum zveřejnění: 27.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac