Servisní technik pro vytápění a chlazení

APROFES,s.r.o.

Místo práce
Vysočina, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:

- Vyjíždění za klienty dle potřeby
- Servis záruční a pozáruční
- Uvádění do provozu centrálních regulací
- Pomoc instalačním firmám při jejich realizacích (dohled na místě a rada, jak věci montovat a zapojit)

Servisní technik bude mít k dispozici kvalitní technické nástroje, auto, počítač, telefon a podporu kolegů z technické podpory a dalších spolupracujících servisních techniků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nástupní mzda 30 000 Kč, navýšení po zkušební době
- Bonusy dle individuálních výsledků a dle výsledků firmy
- Multisport karta
- Doplnění vzdělání o práci s chladivy a servisu tepelných čerpadel
- Možnost profesního a kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která je renomovaným dodavatelem technologických zařízení pro vytápění hal, průmyslových objektů, výměníků a tepelných čerpadel, hledá spolehlivého servisního technika pro oblast Vysočiny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technika, elektrotechnika

Praxe na pozici/v oblasti

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ vzdělání - elektromechanik apod.
- Znalost Vyhlášky 50/78Sb. (ideálně § 6)
- Schopnost pracovat ve výškách
- Manuální zručnost
- Odpovědný a pečlivý přístup k práci, spolehlivost
- Zájem se vzdělávat a dodělat si příp. potřebnou kvalifikaci
- Oprávnění pro práci s vyhrazeným plynovým zařízením nebo revizní technik vyhrazených plynových zařízení - velká výhoda

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme na trhu již 25 let a spojujeme firmy s kvalitními lidmi. Jsme personalisté, recruiteři, headhunteři a pracovní psychologové. Máme svou práci rádi a rádi budeme partnerem i pro Vás a Vaše nové pracovní výzvy a příležitosti.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4454481  Datum zveřejnění: 26.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc