Elektromechanik, který miluje (elektro) auta

APROFES,s.r.o.

Místo práce
Letovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Miluješ auta a vše kolem nich?

Jsi absolvent oboru automechanik, autotronik, mechatronik, elektrikář slaboproud, apod. = máš platnou vyhl.50 § 5 a vyšší?

A v elektromobilitě vidíš budoucnost stejně jako my?

Pak si náš člověk! Do malého týmu vývoje unikátních elektromobilů v oblasti zemědělské a manipulační techniky hledáme nadšeného ELEKTRIKÁŘE!

Co tě čeká?

Nejdříve je důležité poznat naši výrobu a procesy, které navazují jeden na druhý, proto budeš ve výrobě prvních 14 dní putovat s našimi odborníky mezi jednotlivými stroji a fázemi výroby, až si vytvoříš základní přehled v technologiích.
Postupně budeš sledovat rychlý krok našeho hlavního vývojáře, který ti přidělí konkrétní zadání, např. budeš programovat elektromotory zn. ZAPI, Benevoli.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti nabízíme?
- Zajímavý projekt v jeho počátku, kdy chceme expandovat s našimi vozítky i za hranice ČR.
- Karierní postup až k pozice manažera, když se ti bude dařit a nám také.
- Mzdu cca 28-35.000 Kč
- 25 dní dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobce komunálních a zemědělských elektromobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co potřebuješ umět?
- Znalosti ze školy budou tvým základem, který ti pomůže pochopit a zorientovat se v našem specifickém oboru.
- Potřebuješ mít platnou vyhlášku 50, od § 5 výše.
- No a hlavně nadšení do aut + samostatnost v práci a při plnění zadaného úkolu se počítá!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme na trhu již 25 let a spojujeme firmy s kvalitními lidmi. Jsme personalisté, recruiteři, headhunteři a pracovní psychologové. Máme svou práci rádi a rádi budeme partnerem i pro Vás a Vaše nové pracovní výzvy a příležitosti.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4455036  Datum zveřejnění: 27.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc