Pracovník údržby objektů (zručný řemeslník)

APROFES,s.r.o.

Místo práce
Brno-venkov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude nový kolega dělat?

Řeší a koordinuje operativní problémy provozu společnosti
Kontroluje dodržování předpisů
Zajišťuje servis a opravy na majetku včetně údržby
Řídí a koordinuje, kontroluje práci ve svěřeném útvaru (BOZP, PO)
Koordinuje a řídí stavební práce, zpracování dokumentace např. podklady pro stavební povolení
Zajišťuje zabezpečení objektu vč. ostrahy
Zajišťuje tendry na daná zařízení
Kontroly a zajišťování venkovního úklidu
Dohlíží na stavební práce
Dohlíží na pracovní výkony svých podřízených, kontroluje jejich provedenou práci a její splnění
Řeší skladové hospodářství převážně uložení zásob a úklid
Zadává úkoly svým podřízeným a vyžaduje jejich plnění

Vaším úkolem bude starost o zahradnickou mechanizaci a soukromý vozový park, včetně údržby, mytí aut atd., dále pomocné údržbové práce v objektu např. bazénová technologie, atd.
Hledáme manuálně zručného muže, kterému vyhovuje práce většinou na čerstvém vzduchu, v moderním a příjemném prostředí, je pracovitý, samostatný a umí si poradit s drobnými pracemi na úpravě pozemku, je pečlivý a detailista.
PO zapracování by mohl kolega postoupit na pozici provozního manažera (vč. zvýšení mzdy).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- HPP, mzda 32.000 Kč brutto
- práce pondělí - pátek

Informace o náboru

Pracoviště:
• objekty se nacházejí v Brně a v okolí do 20 km od Brna
• pracovní doba: 7 - 15:30 hod

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Rodinná firma vlastnící několik objektů (RD, komerční objekty, sportovní areál, výrobní hala) v Brně a v okolí do 20 km.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technika

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme vyhlášku 50 (elektro vzdělání)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme na trhu již 25 let a spojujeme firmy s kvalitními lidmi. Jsme personalisté, recruiteři, headhunteři a pracovní psychologové. Máme svou práci rádi a rádi budeme partnerem i pro Vás a Vaše nové pracovní výzvy a příležitosti.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4457383  Datum zveřejnění: 31.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc