Servisní řidič sk. C

APROFES,s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou / ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 39 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Rozvoz nového zboží k zákazníkovi (pracovní oděvy a čistící í prostředky)
• Instalace zařízení pro zákazníka a následné čištění instalovaného zařízení v rámci servisní návštěvy
• Konzultace se zákazníkem v rámci výběru sortimentu a případných úprav oblečení dle jeho požadavků
• Plánování a příprava kompletní zákaznické podpory
• Vyplňování a předávání dokumentace o návštěvě zákazníka
• Každodenní osobní kontakt se zákazníky a následně telefonický kontakt se zákaznickým oddělením

Naši řidiči jezdí po trasách v rámci ČR. V týdnu 1- 2x za týden přespávají mimo domov na hotelu. Většinou mají turnusy po/úterý mimo domov a někdy i středa/čtvrtek. Na dvoudenní trase končí pracovní dobu okolo 15 hodiny. Pátky jsou ve firmě a končí okolo 14 hodiny.

Před výjezdem mají připravené svačiny a občerstvení na firmě.
Vyjíždí se z centrály: Praha-Horní Počernice

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzdu 35 00 Kč brutto + odměny
• 13. a 14. plat, bonus - kvartální odměny až 10 000
• Víkendy volné
• 4 týdny dovolené s navýšením do výše 5ti týdnů
• Firemní benefity formou stravenek, pojištění, zvýhodněného telefonního tarifu pro rodinné příslušníky, příspěvek na sport (Multisport), káva a voda na pracovišti, příspěvek na pojištění, multisport karta/příspěvek na wellness
• Firemní akce
• Pracovní doba - flexibilní, někdy se jezdí i dvoudenky, přespává se na hotelu, a pátky volné.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost působí již 112 let na trhu, z toho 26 let v České republice. Zabývá se pronájmem pracovních oděvů a prodejem čistících prostředků. Již několikátým rokem patří také mezi nejlépe hodnocené německé společnosti.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

C

Praxe na pozici/v oblasti

doprava

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme na trhu již 25 let a spojujeme firmy s kvalitními lidmi. Jsme personalisté, recruiteři, headhunteři a pracovní psychologové. Máme svou práci rádi a rádi budeme partnerem i pro Vás a Vaše nové pracovní výzvy a příležitosti.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4462738  Datum zveřejnění: 8.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc