Business Manager

AIXIAL s.r.o.

Jana Uhra 168/10, 60200 Brno, Německo, Švýcarsko, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Z důvodu rychlého růstu společnosti hledáme v současné době kolegu na pozici BUSINESS MANAGER, který bude:
 odpovědný za rozvoj své obchodní jednotky (získávat nové zákazníky a projekty)
 budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky a spravovat existující portfolio projektů
 vést pohovory a získávat nové konzultanty ve spolupráci s lokálním HR
 řídit smluvní jednání se zákazníky

Vhodný kandidát by měl:
 mít SŠ/VŠ vzdělání (vědecké zaměření výhodou)
 mít praktické zkušenosti s řízením projektů a zaměstnanců
 mít výborné komunikační a prezentační schopnosti
 mít podnikatelské myšlení
 být iniciativní, cílevědomý
 ovládat anglický a německý jazyk slovem i písmem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
 příležitost pracovat jako součást mezinárodního týmu
 atraktivní finanční bonusy za dobré výsledky
 flexibilní pracovní dobu s možností home office
 mladý a přátelský kolektiv
 25 dní dovolené (oproti standardním 20 dnům dle české legislativy)
 možnost absolvování odborných kurzů a mezinárodních konferencí
 možnost pracovního poměru na plný úvazek
 stravenky v hodnotě 95 Kč (55% hradí společnost)
 firemní jazykové kurzy a lekce jógy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

vědecké zaměření výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AIXIAL je mezinárodní smluvní výzkumná organizace (CRO) skupiny ALTEN Group s celosvětovou působností (Česká republika, Francie, Belgie, Švýcarsko...), poskytující komplexní služby v oblasti klinického hodnocení léčiv fáze I- IV a zdravotnických prostředků.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2947974  Datum zveřejnění: 6.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou