Project Financial Controller

AIXIAL s.r.o.

Místo práce
Jana Uhra 168/10, 60200 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Z důvodu růstu počtu projektů hledáme v současné době kolegu na pozici PROJECT FINANCIAL CONTROLLER, který bude:
 zodpovídat za každodenní finanční aktivity přiděleného klientského portfolia
 spravovat fakturace jednotlivých projektů, a to v termínu a s přesností
 připravovat reporty pro společnost (projektové manažery, vedení) a klienty
 podílet se na tvorbě, realizaci a kontrole budgetů, forecastů
 sledovat a analyzovat vývoj jednotlivých projektů, navrhovat kroky pro zlepšení
 spolupracovat s partnery poskytující účetnictví, mzdové a daňové služby
 připravovat a kontrolovat smlouvy s klienty ve spolupráci s Business Managerem

Nový kolega by měl:
 mít SŠ/VŠ vzdělání (oblast ekonomie/financí nebo příbuzných oborů výhodou)
 být orientován na detail a velmi silné analytické schopnosti
 být schopen samostatné organizace/prioritizace práce s důrazem na termíny
 mít proklienský a proaktivní přístup
 ovládat Excel na pokročilé uživatelské úrovni
 mít velmi dobré komunikační schopnosti – prezentace a vysvětlení finančních výsledků/informací v českém i anglickém jazyce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
 příležitost pracovat jako součást mezinárodního týmu
 firemní kurzy anglického jazyka a lekce jógy
 flexibilní pracovní dobu s možností home office
 mladý a přátelský kolektiv
 stravenky v hodnotě 95 Kč (55% hradí společnost)
 25 dní dovolené (oproti standardním 20 dnům dle české legislativy)
 klidnou kancelář v blízkosti centra Brna
 možnost absolvování odborných kurzů a mezinárodních konferencí
 možnost pracovního poměru na plný úvazek na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Fakturace - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AIXIAL je mezinárodní smluvní výzkumná organizace (CRO) skupiny ALTEN Group s celosvětovou působností (Česká republika, Francie, Belgie, Švýcarsko...), poskytující komplexní služby v oblasti klinického hodnocení léčiv fáze I- IV a zdravotnických prostředků.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3207997  Datum zveřejnění: 6.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou