Можливість для людей з України

Čistenie vysokotlakovým vodným lúčom

AQUACLEAN, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava a Okolie, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou - okamžite
2 000 EUR/mesiacOdmeny, prémie, koncoročné odmeny, stravné lístky nad rámec,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čistiace práce vodným lúčom vysokotlakové stroje z Nemecka. Náplň práce obsluha a výkon prác striekacou pištoľou, údržba stroja, ako aj v prípade vodiča "C" min. "B" presuň stroja na nákladnom aute na miesto výkonu práce. Práca nie je monotónna, menia sa činnosti a objekty takže skúsite veľa technických zaujímavostí a firiem. Veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie. Osobné prémie a odmeny. Stály plat. Príplatky za výkon prác v sobotu, nedeľu či sviatok. Práca je vhodná pre živnostníkov ako aj na TPP. Stravné lístky nad rámec zákona, osobné prémie a odmeny. Koncoročné odmeny, osobitný prístup. Osobitne sa oceňujú samostatnosť, zodpovednosť, ochota, profesionalita, či vodičský preukaz C, B, ADR a pod. Práca po celý rok. Firma s viac ako 30-ročnými skúsenosťami v odbore. Práca na Slovensku, najmä v Bratislave a okolí.

Stabilná práca, odmeny, prémie, stravné lístky, diéty, možnosť ubytovania a pod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodič preukaz skupiny B, C, E, vodič ADR, KKV vodiča, psychotesty vítané

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

technicky zručný a seriózny

čistenie vodným lúčom práce v priemysle oblasť služieb, obsluha agregátov, servis piestových čerpadiel, práca s odsávacím vozidlom - cisternou, práca ADR,

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4446789  Datum zveřejnění: 15.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac