Uklízeč/uklízečka

AquaKlim, s.r.o.

Místo práce
Sanatoria Klimkovice, Hýlov, Klimkovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
18 080 Kč/měsícCo Vám nabízíme zázemí velké a stabilní společnost roční odměny příspěvek na penzijní pojištění, firemní stravování možnost využívání procedur za zvýhodněnou cenu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

úklid veřejných prostorů a rehabilitačních místností
práce ve dvousměnném provoze, ranní 5:15-13:30, odpolední 14:00-22:15

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme

zázemí velké a stabilní společnost
roční odměny
příspěvek na penzijní pojištění, firemní stravování
možnost využívání procedur za zvýhodněnou cenu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co po Vás požadujeme:

pracovitost a pečlivost
spolehlivost a zodpovědnost
ochotu pracovat ve dvousměnném provoze
nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sanatoria Klimkovice - moderní lázeňské zařízení s více než dvacetiletou tradicí a zkušeností. Poskytují léčebně-rehabilitační péči dospělým i dětským klientům.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4467890  Datum zveřejnění: 16.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 080 Kč/měsíc