Reagujte bez životopisu

Elektrikár - Inštalatér (4 pracovné dni) Viedeň - Linz - Graz

ArbeitAusland s.r.o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 540 EUR/mesiacubytovanie hradené / príspevok na benzín / + 13. a 14. plat navyše

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plat: 15,12€ + diéty 26,40€
- montážne práce, rekonštrukčné práce a opravy
- inštalačné práce v novostavbách alebo pri prerábkach starších nehnuteľnosti
- celoročné práce prevažne na jednom mieste

- 4 dňový pracovný čas
- ubytovanie: zabezpečené a hradené
- 13. a 14. plat navyše
- prídavky na deti + dovolenka + PN
- možné týždňové zálohy

Informácie o výberovom konaní

- práca na rakúsku pracovnú zmluvu
- Viedeň, Perg, Linz, Gmunden, Graz, Innsbruck

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť pôsobiaca v Rakúsku a v Nemeckú v stavebníctve a strojárstve

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Máme skúsenosti s riadením ľudí a organizovaním samotných prác. Za pomerne krátky čas sme realizovali približne 50 projektov. V súvislosti s obchodovaním hlavne so zahraničnými subjektmi nám bola navrhnutá možnosť rozšíriť svoje portfólio podnikania aj na oblasť zabezpečovania, riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Keďže máme radi nové výzvy, od roku 2016 sa orientujeme aj na PERSONÁLNE SLUŽBY a PORADENSTVO so špecializáciu hlavne na RAKÚSKO. ArbeitsAusland (personálny servis a poradenstvo) ponúka zamestnancov z východnej Európy (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Poľsko) pre stavebníctvo, obchod, priemysel, zdravotníctvo, pomoc v domácnosti alebo pre poľnohospodárstvo.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Stanislav Hric
Tel.: +421950484880
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4335425  Datum zveřejnění: 25.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 540 EUR/mesiac