Reagujte bez životopisu

2x MÄSIAR - Wolfsberg - Rakúsko

ArbeitAusland s.r.o.

Miesto práce
Wolfsberg, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

❌ kuriacie mäso
❌ potrebné dlhoročné skúsenosti
❌ potrebný vyučný list
❌ celoročná práca

❌ 2500€ netto za 168 hodín (mzda+diéty)
❌ 2850€ netto za 168 hodín (mzda+diéty+13a14 plat)
❌ MZDA: netto 15 € hod.
❌ 13a14 PLAT: 4400€ netto za rok
❌ PRÍDAVKY NA DETI: 182€ až 236€ na mesiac
❌ UBYTOVANIE: hradené
❌ dovolenka 25-30 dní
❌ možné týždňové zálohy
❌ telefonická výpomoc zo strany personálneho poradcu

Informácie o výberovom konaní

❌ rakúska pracovná zmluva (nie živnosť)
❌ nemčina podmienkou (A2 až B1)
❌ potrebné auto
❌ Wolfsberg

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť pôsobiaca v Rakúsku a v Nemeckú v stavebníctve, v priemysle a vo výrobe

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

ArbeitsAusland (personálne služby a poradenstvo) ponúka zamestnancov z východnej Európy (Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Poľsko) pre stavebníctvo, priemysel, obchod, poľnohospodárstvo a zdravotníctvo. Máme skúsenosti s riadením ľudí a organizovaním samotných prác. Za pomerne krátky čas sme realizovali približne 50 projektov. V súvislosti s obchodovaním hlavne so zahraničnými subjektmi nám bola navrhnutá možnosť rozšíriť svoje portfólio podnikania aj na oblasť zabezpečovania, riadenia a rozvoja ľudských zdrojov, preto sa od roku 2016 orientujeme na sprostredkovanie zamestnania so špecializáciu hlavne na Rakúsko a Nemecko.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4427051  Datum zveřejnění: 18.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac