Obchodní zástupce - ambulantní prodej dětských cukrovinek

ARCADIA GOLOSINAS s. r. o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
02.07.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
základní mzda + pohyblivá složka dle dosažených výsledků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- ambulantní prodej cukrovinek do maloobchodních prodejen ve svěřeném regionu
- péče o stávající zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích (základní mzda + prémie z dosaženého obratu)
- odborně zaškolíme a poskytneme podporu
- služební osobní vůz

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Předpokladem pro tuto pozici je samostatná, cílevědomá osobnost, která má dobré prodejní schopnosti a silnou orientaci na výsledek svojí práce.
Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání (s maturitou)- řidičský průkaz sk. B se zkušenostmi s řízením vozu
- základní znalost MS office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Distributor dětských cukrovinek a pochutin s tradicí a postavením na trhu hledá vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce na hlavní pracovní poměr.

Antonínův Důl, 249
586 02 Jihlava
ID: 2473739   Datum zveřejnění: 15.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   základní mzda + pohyblivá složka dle dosažených výsledků