Vedoucí odboru majetkového - MMO

ARCER H&M s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Organizace a zodpovědnost za chod majetkového odboru.
Vedení, řízení a koordinace odboru v oblasti ekonomiky, smluvních vztahů, strategického majetku, nakládání s movitým a nemovitým majetkem. Realizace bytové politiky. Předkládání návrhů zastupitelstvu a radě města Ostravy.
Požadujeme:
VŠ vzdělání (ekonomické, nebo právnické)
Zkušenost s vedením lidí, praxe ve veřejné správě výhodou
Velmi dobrá znalost právních předpisů v problematice hospodaření s majetkem města.
Orientace v bytové politice.
Uživatelská znalost PC

Nástup dohodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

12 platová třída
HPP na dobu neurčitou
Osobní ohodnocení, příspěvek za vedení apod.

Informace o náboru

Podmínkou je lustrační osvědčení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Státní správa, veřejná správa a samospráva

Magistrát města Ostravy

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomické, právní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Samostatnost, proaktivita, flexibilita
Odolnost vůči stresu
dobré organizační a komunikační vlastnosti
znalosti v problematice hospodaření s hmotným i nehmotným majetkem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ARCER H&M s.r.o., provozující personální agenturu, je dynamicky se rozvíjející společnost v oblasti personálního leasingu, poradenství a recruitmentu. ARCER H&M s.r.o. svou progresivní strategií roste a hledá nejen kvalitní portfolio zákazníků, ale hlavně kvalitní tým spolupracovníků. Naším motem je "žijeme lidskými zdroji".

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2769234  Datum zveřejnění: 17.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000