Svářeč platný průkaz ZK EN 135, koutový BW, tupý FW svár

ARCER H&M s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1400 - 1700

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme práci šikovným svářečům, kteří se nestydí za svou práci. Čistá hodinová mzda 180 – 220 Kč/hodina.
Potřebujete: platný svářečský průkaz ZK EN 135, koutový BW, tupý FW svár.
2 směnný provoz – ranní 6-14, odpolední 14-22.
Více info. po telefonu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náborový příspěvek 12 000 Kč
800 CZK příspěvek na jizdné
Ubytování Zdarma

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru HR a marketingu. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb. Neustále pro Vás sledujeme trh a vyvíjíme nové kvalitnější strategie. Náš profesionální tým je Vám vždy plně k dispozici. Obraťte se se svým požadavkem vždy jen na ty nejlepší odborníky v oboru. Široká základna našich spokojených zákazníků je důkazem, že k této prestižní skupině beze zbytku patříme.
Po celé České republice nabízíme služby strategického poradenství, recruitingu, temporary a jiných specifických typů náborů.

Více zde: https://www.mezisvymi.cz/

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3325264  Datum zveřejnění: 2.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1400 - 1700