Elektromechanik - elektrikář (platná vyhláška 50)

ARCER H&M s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
08.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
1200 - 1450

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

MZDA 160 - 190 Kč ČISTÉHO/HODINA, UBYTOVÁNÍ ZDARMA.

Hledáme šikovné a spolehlivé elektromechaniky - elektrikáře do Plzně s platným oprávněním vyhlášky 50.
Místo výkonu práce je Plzeň - nabízíme pěkné ubytování zdarma, hromadný převoz na víkend z Plzně na Moravu (Ostrava) pátek odpoledne a zpět do Plzně v neděli odpoledne.
Práce ve 2 směnném provozu, volné víkendy, ranní směna 6:00 - 14:00, odpolední směna 14:00 - 22:00.
Práce na HPP, DPČ. Kompletní pracovní oděv. Stravovací firemní kantýna. Dlouhodobá apolupráce.
Mzda: 160 - 190 Kč/hodina čistého.
Výběr vhodných kandidátů bude probíhat formou praktické zkoušky v Ostravě nebo Plzni dle požadavku podniku (uživatele).

Více zde: https://www.mezisvymi.cz/pracovni-nabidky/

Zaměstnanecké výhody, benefity

náborový příspěvěk 12 000 CZK
800 CZK příspěvek na dopravu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektrikář,Elektromechanik

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru HR a marketingu. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb. Neustále pro Vás sledujeme trh a vyvíjíme nové kvalitnější strategie. Náš profesionální tým je Vám vždy plně k dispozici. Obraťte se se svým požadavkem vždy jen na ty nejlepší odborníky v oboru. Široká základna našich spokojených zákazníků je důkazem, že k této prestižní skupině beze zbytku patříme.
Po celé České republice nabízíme služby strategického poradenství, recruitingu, temporary a jiných specifických typů náborů.

Více zde: https://www.mezisvymi.cz/

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3330311  Datum zveřejnění: 8.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1200 - 1450