Asistent/ka insolvenčního správce

Archa Insolvence v.o.s.

Místo práce
Na Poříčí, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kompletní podpora insolvenčního správce při jeho činnosti spočívající zejména v:
- elektronické, písemné a telefonické komunikaci s dlužníky, věřiteli a dalšími účastníky řízení;
- zápisu přihlášených pohledávek do systému;
- přípravě podkladů pro přezkumná jednání, zpráv pro oddlužení, zpráv o plnění oddlužení a dalších podání, přípisů a součinnostních dotazů;
- sledování průběhu jednotlivých řízení;
- kontrole provedených srážek a plnění oddlužení;
- výplatě srážek věřitelům;
- správě datových schránek;
- komunikaci s externí účetní při plnění účetních povinností
- a dalších úkolech dle agendy insolvenčního správce.

Práce se softwarem pro insolvenční správce Optimum a softwarem pro správu elektronických spisů Isak (není nutná jejich znalost, vše naučíme).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní výplatní termín
- stálá pracovní doba
- práce v malém kolektivu
- příjemné pracovní prostředí, milý a profesionální tým, férový přístup
- výběrová káva na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Praxe na pozici/v oblasti

- předchozí praxe z kanceláře insol. správce nebo jiné právnické profese vítána, ale není podmínkou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- písemná a telefonická komunikace Vám nečiní problém
- spolehlivost, pečlivost a dobré organizační schopnosti jsou nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Archa Insolvence v.o.s. je veřejnou obchodní společností oprávněnou rozhodnutím Ministerstva spravedlnosti České republiky k výkonu činnosti insolvenčního správce podle zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (insolvenční zákon).

Archa Insolvence v.o.s. vykonává činnost v insolvenčních řízeních, kde je úpadek dlužníka řešen oddlužením nebo konkurzem.
ID: 4108333  Datum zveřejnění: 22.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc