Obchodní zástupce pro velkoobchodní prodej brýlových obrub

ARDIX spol. s r.o.

Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.04.2023 nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 150 000 Kč/měsícmotivační systém odměňování ve formě provizí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost ARDIX spol. s r.o., stabilní a rychle rostoucí společnost působící na optickém trhu 18 let, hledá vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro západní polovinu ČR.
Vaším úkolem bude velkoobchodní prodej brýlových obrub značky FESTINA a dalších pěti značek, slunečních brýlí a vybavení optik u stávajících zákazníků očních optik v následujících regionech:
• Praha
• Středočeský kraj
• Jihočeský kraj
• Plzeňský kraj
• Karlovarský kraj
• Ústecký kraj
• Liberecký kraj
Jste nadšený obchodník s praxí a chcete uplatnit své prodejní dovednosti? Chcete pracovat u stabilní a dynamické společnosti s přátelskou atmosférou? Tak neváhejte a pošlete nám svoje CV s fotografií.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• nadstandardní příjmy dle prodejních výsledků bez omezení
• administrativní podporu zázemí společnosti
• pravidelné týdenní reporty s výsledky
• možnost podílet se na plánování marketingu a podpory prodeje
• možnost podílet se na tvorbě vlastních kolekcí brýlových obrub
• účast na zahraničních evropských veletrzích jako návštěvník na náklady firmy
• poskytnutí zákaznické databáze
• přátelské prostředí
• možnost dlouhodobé spolupráce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

obchodní zástupce

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• prodejní, komunikační a vyjednávací dovednosti (i po
telefonu)
• motivovaného, samostatného a odpovědného člověka
• týmového ducha a respektování firemní kultury
• profesionální a příjemné vystupování vůči zákazníkovi
• flexibilitu a ochotu cestovat ve svěřeném regionu
• řidičský průkaz sk. B
• základní znalost MS Office
• živnostenský list
• praxi na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE min. 2 roky
• znalost oboru optometrie a cizího jazyka je výhodou,
ale ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma ARDIX spol. s r.o. působí na trhu od roku 2005. Zabývá se distribucí brýlových obrub, kvalitních slunečních brýlí a brýlových doplňků na optický trh v České republice a na Slovensku. Během let rozšířila svůj sortiment o výrobky z kategorie levnějších, přes střední cenové kategorie až po luxusní kvalitní značky. V roce 2009 pak rozšířila pole působnosti o nabídku kompletního vybavení optik jak pod vlastní značkou Ardix, tak ve spolupráci s německým výrobcem Concept-S.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2603252  Datum zveřejnění: 17.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc