Skladník / Picker - sklad so zeleninou a ovocím // vhodné najmä pre mužov

Areon Services GmbH

Miesto práce
Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
13 - 13,5 EUR/hod.+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná príležitosť v logistickom sklade s potravinami, nápojmi a drogériou:
• Vyskladňovanie potravín v suchom sklade (18º) / v sklade s čerstvým tovarom (2º-6º stupňov) metódou PICK BY VOCIE pomocou paletového vozíka.
• Kompletizácia objednávok
• Všeobecné pomocné skladové práce

Metóda PICK BY VOICE: Pokyny budete dostávať do slúchadiel v českom jazyku.

Mesto : 55411 Bingen am Rhein (Porýnie – Falcko)

• Zabezpečené UBYTOVANIE
• Poskytujeme príspevok na ubytovanie. Zamestnanec si dopláca iba 200€ eur za mesiac (až z 1. výplaty)
• NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
• Slovenský KOORDINÁTOR / kontaktná osoba na projekte
• DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
• Poskytujeme zálohy
• Výplata vždy načas
• Stabilná práca

Mzda :
• Suchý sklad = 13 € / hod. brutto + príplatky
• Sklad s čerstvým tovarom = 13,50 € / hod. brutto + príplatky

Príplatky :
• Nadčasy = +25%
• Nočné = +25%
• Nedeľa = +50%
• Sviatok = +100%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovednosť a manuálna zručnosť
• Výhodou sú skusenosti v skade - treba plniť výkonnostnú normu
• Základy nemeckého / anglického jazyka - výhodou (nie podmienkou) - pokyny dostávate v českom jazyku + skúsený slovenský koordinátor
• Čistý register trestov

"Nová krajina - nová práca - nový život. "

Sme rýchlo rastúca spoločnosť s bohatými skúsenosťami a know-how v oblasti zamestnávania v Nemecku.

Svoju prácu robíme so srdcom. Spolu s našimi zamestnancami každý deň budujeme hodnoty, na ktorých staviame lepšiu budúcnosť pre naše rodiny a celú spoločnosť.

Našim zamestnancom poskytujeme podporu pri adaptácii v novej krajine čo sa týka práce, ubytovania, starostlivosti, administratívy a informácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4505207  Datum zveřejnění: 20.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 13 EUR/hod.