Pracovník na montážnej linke - výroba bicyklov - práca blízko hraníc s Českom

Areon Services GmbH

Miesto práce
Waldershof, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ / DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
13 EUR/hod.+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre popredného lídra na trhu s horskými a závodnými bicyklami.
• Jednoduché montážne práce
• Kompletizovanie bicyklových dielov na montážnej linke
• Manuálna práca so skrutkami, káblami, plastovými dielmi, s náradím ako uťahovacia pištoľ
• Práca v čistom prostredí
Možnosť kariérneho rastu a navýšenia mzdy (záleží na šikovnosti, schopnosti viesť tím ľudí a znalosti nemeckého jazyka).
Dlhodobá stabilná práca, časom možnosť prestupu do kmeňa so všetkými výhodami kmeňových zamestnancov. Nejedná sa o sezónnu prácu!

• Zabezpečené UBYTOVANIE, vzdialenosť 2-3 km od práce
• Ubytovanie je z väčšej časti dotované našou spoločnosťou. Vy si doplácate len 150 € / mes.
• NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
• Slovenský KOORDINÁTOR na projekte - komplexná starostlivosť
• DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti
• Poskytujeme zálohy
• Stabilná práca
Príplatky :
• Nadčasy + 25%
• Nočné + 25%
• Nedele + 50%
• Sviatky  + 100%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Manuálna zručnosť
• Nemčina - úplný začiatočník (vítané ruština, poľština, angličtina)
️• Prax na vo výrobe, pri montáži alebo s obdobnou činnosťou
️• Čistý register trestov

"Nová krajina - nová práca - nový život. "

Sme rýchlo rastúca spoločnosť s bohatými skúsenosťami a know-how v oblasti zamestnávania v Nemecku.

Svoju prácu robíme so srdcom. Spolu s našimi zamestnancami každý deň budujeme hodnoty, na ktorých staviame lepšiu budúcnosť pre naše rodiny a celú spoločnosť.

Našim zamestnancom poskytujeme podporu pri adaptácii v novej krajine čo sa týka práce, ubytovania, starostlivosti, administratívy a informácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4538535  Datum zveřejnění: 14.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 13 EUR/hod.