Technológ balenia / obsluha strojov - Práca v offsetovej tlačiarni

Areon Services GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď / dohodou
15,9 - 17,17 EUR/hod.Príplatky: → Nadčasy +25%, → Nočné +25%, → Nedeľa +50%, → Sviatok +100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre jedného z najväčších svetových výrobcov kartónových a papierových obalov pre niektoré z najuznávanejších svetových značiek potravín, nápojov a iných produktov.

- Samostatné nastavenie, obsluha a kontrola lepiacich alebo vysekávacích strojov na výrobu skladacích krabíc
- Zabezpečenie optimálnej kvality podľa príslušných špecifikácií
- Optimalizácia výrobných procesov
- Údržba a servis strojov

Jedinečná príležitosť na kariéru v prestížnej, celosvotovo uznávanej spoločnosti s vysokým štandardom kvality a priateľskou zamestnaneckou kultúrou.

Mesto : Aachen (región Severné Porynie - Vestfálsko)

- Nástupná mzda = 15,90 € / hod. brutto + príplatky
- Po 4. týždňoch = 16,54 € / hod. brutto + príplatky
- Po 3. mesiacoch = 17,17 € / hod. brutto + príplatky

• Zabezpečené a plne hradené UBYTOVANIE
• NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
• Slovenský KOORDINÁTOR / kontaktná osoba na projekte
• DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
• Poskytujeme zálohy
• Výplata vždy načas
• Stabilná práca

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie v obore alebo relevantná prax
- Nemecký jazyk - na úrovni pochopenia zaškolenia v práci
- Technické znalosti
- Tímový duch
- Spoľahlivosť

"Nová krajina - nová práca - nový život. "

Sme rýchlo rastúca spoločnosť s bohatými skúsenosťami a know-how v oblasti zamestnávania v Nemecku.

Svoju prácu robíme so srdcom. Spolu s našimi zamestnancami každý deň budujeme hodnoty, na ktorých staviame lepšiu budúcnosť pre naše rodiny a celú spoločnosť.

Našim zamestnancom poskytujeme podporu pri adaptácii v novej krajine čo sa týka práce, ubytovania, starostlivosti, administratívy a informácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4540796  Datum zveřejnění: 17.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 15,9 EUR/hod.