Montážny pracovník vo výrobe karavanov a obytných vozidiel - základná nemčina - prax s montážou - TOP Spoločnosť

Areon Services GmbH

Miesto práce
Bad Waldsee, Nemecko
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
15,77 - 20,15 EUR/hod.+ príplatky za nadčasy, sviatky, nedele, nočné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte pre jedného z najúspešnejších výrobcov karavanov a obytných vozidiel v Európe. Ide výbornú príležitosť na dlhodobé a stabilné zamestnanie pre TOP spoločnosť v segmente a ďalší kariérny rast.

Pri výrobe karavanov a obytných prívesov môžete vykonávať niektorú z nasledovných činností:
- Montážne práce
- Skladanie nábytkových častí
- Údržba, servis, modernizácia alebo rozšírenie jednotlivých dielov karavánu
- Opracovanie a spracovanie dreva
- Výroba nábytkových dielcov a regálových systémov
- Inštalácia elektrických komponentov a systémov
- a iné

Zmennosť:
- 1- zmenná prevádzka
- Ranná: 07.00 – 15.45 hod. (môže sa mierne líšiť podľa oddelenia)
- Prestávka trvá 60 minút

Mesto : Bad Waldsee – malebné mesto na juhozápade Nemecka, ktoré se nachádza v regióne Bodamského jezera a je známe svojimi termálnymi kúpeľmi.

- Zabezpečené ubytovanie
- PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE = 360 € / za odpracovaný celý mesiac. Vy si doplácate len cca 200 € / mesiac (až z 1. výplaty).
- NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
- Slovenský KOORDINÁTOR / kontaktná osoba na projekte
- DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
- Možnosť týždenných záloh

Navyšovanie mzdy:

Mzda s praxou do 24 mesiacov a bez potrebného vzdelania:
- Nástup = 15,77 € / hod. brutto + príplatky
- Po 7. mesiacoch = 16,47 € / hod. brutto + príplatky
- Po 9. mesiacoch = 17,69 € / hod. brutto + príplatky

Mzda s praxou nad 24 mesiacov alebo s potrebným vzdelaním:
- Nástup = 16,73 € / hod. brutto + príplatky
- Po 7. mesiacoch = 17,75 € / hod. brutto + príplatky
- Po 9. mesiacoch = 19,06 € / hod. brutto + príplatky

- Nástup = 17,69 € / hod. brutto + príplatky
- Po 7. mesiacoch = 18,76 € / hod. brutto + príplatky
- Po 9. mesiacoch = 20,15 € / hod. brutto + príplatky

Okrem základnej mzdy môžete počítať aj s výkonostnou prémiou = 1,50 - 3,00 € / hod. (vypočítaná na základe zisku spoločnosti z predaja) - vyplácaná mesačne

Po 15. mesiacoch dostanete možnosť prejsť do kmeňa spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- PRAX s obdobnou montážou vo výrobe
- Zodpovednosť a manuálna zručnosť
- Nemecký jazyk – minimálne na základné dorozumenie sa v práci
- Čistý register trestov

"Nová krajina - nová práca - nový život. "

Sme rýchlo rastúca spoločnosť s bohatými skúsenosťami a know-how v oblasti zamestnávania v Nemecku.

Svoju prácu robíme so srdcom. Spolu s našimi zamestnancami každý deň budujeme hodnoty, na ktorých staviame lepšiu budúcnosť pre naše rodiny a celú spoločnosť.

Našim zamestnancom poskytujeme podporu pri adaptácii v novej krajine čo sa týka práce, ubytovania, starostlivosti, administratívy a informácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4597348  Datum zveřejnění: 8.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 15,77 EUR/hod.