Obsluha CNC strojov (obrábanie kovov) - Aj bez znalosti nemčiny

Areon Services GmbH

Miesto práce
Schleusingen, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ / DOHODOU
14,87 EUR/hod.→ Nadčasy +25%, → Nočné +25%, → Nedeľa +50%, → Sviatok +100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre spoločnosť s viac ako 70 - ročnou tradíciou, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou vysokovýkonných elektromagnetov a magnetických ventilov a patrí dlhé roky medzi sto najinovatívnejších podnikov Nemecka.

Náplň práce (postupné zaučenie na mieste ) :
- Obrábanie kovov na CNC strojoch
- Kontrola chodu strojov, nastavenie korekcie odchýlok
- Sledovanie opotrebenia nástrojov v strojoch a ich výmena, kontrolné merania súčiastok podľa plánu merania

Jedná sa o prácu v montážnej hale.

HĽADÁME PRACOVNÍKOV, KTORÍ MAJÚ ZÁKLADNÚ PRAX S OBSLUHOU CNC - Firma Vás zaškolí na prácu na konkrétnych strojoch

- Zabezpečené ubytovanie
- Pri tejto pozícii poskytujeme príspevok na ubytovanie, vy doplácate len cca 250 € / mesiac (až z výplaty)
- NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
- SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR - Komplexná starostlivosť
- DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
- Poskytujeme zálohy
- Stabilná práca
- Možnosť karirérneho rastu

Mzda
- Nástup = 14,87 € / hod. brutto + príplatky

Príplatky:
- Nadčasy = +25%
- Nočné = +25%
- Nedeľa = +50%
- Sviatok = +100%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

- Nemčina nie je potrebná
- Skúsenosť s obsluhou CNC strojov
- Zodpovednosť a manuálna zručnosi
- Čistý register trestov

"Nová krajina - nová práca - nový život. "

Sme rýchlo rastúca spoločnosť s bohatými skúsenosťami a know-how v oblasti zamestnávania v Nemecku.

Svoju prácu robíme so srdcom. Spolu s našimi zamestnancami každý deň budujeme hodnoty, na ktorých staviame lepšiu budúcnosť pre naše rodiny a celú spoločnosť.

Našim zamestnancom poskytujeme podporu pri adaptácii v novej krajine čo sa týka práce, ubytovania, starostlivosti, administratívy a informácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4776395  Datum zveřejnění: 5.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 14,87 EUR/hod.