Obchodný zástupca pre Nemecký trh - skúsenosti s predajom HR služieb výhodou

Areon Services GmbH

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
Od 3 000 EUR/mesiacNástupná mzda (alebo fakturácia) bude dohodnútá na Teams pohovore podľa skúseností + variabilné odmeny za uzatvorený obchod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného obchodníka, ktorého primárnou úlohou bude oslovovanie pot. zákazníkov a dohadovanie obchodných stretnutí.

Hľadáme kolegu, ktorý má skúsenosti s predajom služieb v oblasti HR = ideálne personálny leasing pracovníkov zo Slovenska a Čiech pre Nemecké spoločnosti (najmä výroba, logistika, strojárstvo, gastro ...)

VEĽKOU VÝHODOU sú existujúce kontakty na HR manažérov / personalistov v Nemecku.

- Dohadovanie obch. stretnutí cez telefón (online alebo osobných)
- Vyhľadávanie vhodných obchodných príležitostí na nemeckom trhu
- Účasť na online obchodných stretnutiach s pot. klientami spolu s vedením našej spoločnosti, neskôr možnosť aj samostatného vedenia obchodných rokovaní
- Práca s databázou B2B kontaktov (ako CRM používame Pipedrive)
- LinkedIn a e-mailová komunikácia s pot. klientami

- Tréningy na rozvoj vyjednávacích / predajných / komunikačných zručností a produktivity
- Motivačný odmeňovací systém
- Kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- Nemecký jazyk - min. úroveň C1 - denná komunikácia s nemeckými spoločnosťami
- Min. 2 roky prax v predaji na nemecky hovoriacom trhu
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Výborná organizácia práce

"Nová krajina - nová práca - nový život. "

Sme rýchlo rastúca spoločnosť s bohatými skúsenosťami a know-how v oblasti zamestnávania v Nemecku.

Svoju prácu robíme so srdcom. Spolu s našimi zamestnancami každý deň budujeme hodnoty, na ktorých staviame lepšiu budúcnosť pre naše rodiny a celú spoločnosť.

Našim zamestnancom poskytujeme podporu pri adaptácii v novej krajine čo sa týka práce, ubytovania, starostlivosti, administratívy a informácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4793176  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac