Nastavovač / obsluha strojov v automotive výrobe - Nemčina potrebná - práca pre TOP spoločnosť

Areon Services GmbH

Miesto práce
Wiggensbach, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 16,27 EUR/hod.+ príplatky za nadčasy, sviatky, nedele, nočné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte pre významného nemeckého výrobcu komponentov pre automobilový priemysel. Ponúkame stabilitu a kariérny rast.

- Obsluha zverených výrobných strojov
- Aktívne sledovanie interných výrobných cieľov na zverenom zariadení (OEE, odpad/nepodarky, OTD, 5S)
- Iniciovať zabezpečenie materiálu a iných materiálov / dielov potrebných na výrobu
- Prestavovanie zariadení Vykonávanie autonómnej údržby zariadenia a jeho dokumentácie
- Aktivácia lisovacích a vstrekovacích nástrojov v systéme SAP
- Vedenie kartotéky nástrojov
- Vykonávanie korekcií stavu zásob pri zmene šarže, pri väčších odchýlkach je potrebné zapojiť vedúceho zmeny
- Systematické riešenie problémov pomocou metódy SWO-A3
- Povinnosť informovať nadriadených v prípade kritických prerušení výroby
- Zapisovanie záznamov do zmenovej knihy a koordinacia s nasledujúcou zmenou
- Zabezpečenie odbornej spolupráce s ostatnými oddeleniami

Zaškolenie:
- Na pozíciu sa počíta s 3-mesačnou dobou zaškolenia, kde sa Vám budú osobne venovať skúsení kolegovia.

3 zmenná prevádzka:
- Ranná 06.00-14.30 hod.
- Poobedná 14.30-23.00 hod.
- Nočná 23.00-06.00 hod.
- Prestávka trvá 30 minút (v podnikovej reštaurácii je ponuka čerstvých a zdravých jedeál)

Mzda:
- Nástup = 16,27 € / hod. brutto + príplatky

Príplatky:
- + 25% Nadčasy
- + 25% Nočné
- + 50% Nedele
- + 100% Sviatky

Hľadáme spolupracovníkov, ktorí rozšíria naše rady zamestnancov zo SR a ČR a budú dlohodobo pracovať pre prestížnu spoločnosť a žiť v jednej z najkrajších lokalít Nemecka.

V spoločnosti panuje vysoko profesionálna ale stále rodinná a príjemná atmosféra.

- Zabezpečené ubytovanie
- PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE = 2€ / za odpracovanú hodinu. Vy si doplácate len cca 200 € / mesiac (až z 1. výplaty).
- NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
- Slovenský KOORDINÁTOR / kontaktná osoba priamo na mieste
- DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
- Možnosť týždenných záloh

Lokalita:
Wiggensbach je malebná obec obklopená zelenými kopcami a lesmi. Obec Wiggensbach sa nachádza uprostred alpského podhoria neďaleko mesta Kempten v regióne Allgäu a ponúka úchvatný výhľad na Allgäuské Alpy a nádhernú okolitú prírodu.

V lete sa sem schádzajú turisti, aby sa prešli po mnohých chodníkoch v okolí, zatiaľ čo neďaleké lyžiarske strediská priťahujú v zime množstvo turistov a miestnych obyvateľov. Jednoducho povedané, Wiggensbach je nádherné miesto na život a prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Nemecký jazyk – na dorozumenie sa v práci – B1 (stredne pokročilý)
- Technické vzdelanie – napr. ako priemyselný mechanik, mechatronik, operátor strojov a zariadení, technik automobilovej mechatroniky, elektronik, obrábač kovov alebo v podobnej profesii
- Prax na obdobnej pozícii – min. 2 roky, v ideálnom prípade skúsenosti v priemyselnej, automatizovanej výrobe
- Čistý register trestov

"Nová krajina - nová práca - nový život. "

Sme rýchlo rastúca spoločnosť s bohatými skúsenosťami a know-how v oblasti zamestnávania v Nemecku.

Svoju prácu robíme so srdcom. Spolu s našimi zamestnancami každý deň budujeme hodnoty, na ktorých staviame lepšiu budúcnosť pre naše rodiny a celú spoločnosť.

Našim zamestnancom poskytujeme podporu pri adaptácii v novej krajine čo sa týka práce, ubytovania, starostlivosti, administratívy a informácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Náborové centrum
Tel.: +421950105109
E-mail: poslať životopis
ID: 4851632  Datum zveřejnění: 10.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 16,27 EUR/hod.