Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Čašník/čka

Arlequino s.r.o.

Miesto práce
Brezno, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacTringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa členom v našej novo otvorenej reštaurácii Red Horse ktorá je súčasťou Double Red Cars Museum ,najväčšieho múzea áut (young timer) v strednej Európe.
Radi ťa privítame v našom domácom prostredí.
-obsluha zákazníkov,
- podávanie informácií o ponúkaných jedlách,
- starostlivosť o klientov,
- účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu,
- kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru.

Pracuj v krásnom a atraktívnom prostredí, v srdci Nízkych Tatier
- práca na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER
- zamestnanecké UBYTOVANIE
- zamestnanecké STRAVOVANIE
- pracovné OBLEČENIE
- ZĽAVY na ubytovanie v slovenských horách alebo v prímorskej oblasti , 50% zľava na oblečenie Double Red

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme : profesionálny a zodpovedný prístup k práci, dobré organizačné schopnosti, flexibilitu, pracovitosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, zručnosť, dobrý zdravotný stav, hygienické minimum. Práca na hlavný pracovný pomer. Poskytujeme ubytovanie.

Spoločnosť prevádzkujúca hotely HOTEL DOUBLE RED CARS Museum*** a RED DEER Hotel***.
ID: 4337894  Datum zveřejnění: 29.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac