Reagujte bez životopisu

Řidič (m/ž/o) * | CE | Přeprava potravin (chlaďák, 14€/h aj turnus)

ARS ARBEITSUCHER s.r.o.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
14 - 15 EUR/hod.Mzda 14/15€/hod. brutto + zákonní diety + příplatky (noční směny)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O co se jedná:
- Regionální doprava (chlaďák, frigo návěs nebo přívěs)
- Německá vnitrostátní doprava (Bavorsko)
- Denní návrat na stanoviště (ubytovaní zabezpečeno)
- Práce od pondělí/sobota a neděle/pátek
- Střídání směn 12 hodin den/noc
- Po dohodě také turnusy (3+1),(4+1),(2+2) dle domluvy

Vaše úkoly:
- Přebíráte odpovědnost za přesní, bezpeční přepravu (včetně nakládky a vykládky) a denní dodávky potravin pro malo-velkoobchodní síť Netto a Penny
- Skenování tovaru při nakládání a vykládání vozu
- Včasné dodání zboží v rámci vaší směny
- Dodací listy spravujete správně podle specifikací
- Jste odpovědní za základní údržbu, technický stav čistotu vašeho vozidla

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
- Přímé zprostředkovaní zaměstnaní bez jakýchkoliv poplatků
- Vyřízení všech potřebných dokumentu pro nastup do zaměstnaní
- Pomoc s překlady v zaměstnaní i mimo
- Pomoc s vyřízením Německých rodinných přídavků
- Pomoc s vyřízením Německého daňového přiznaní
- Pomoc při hledání ubytovaní
- 24hodinovou podporu našeho disponenta po dobu zaučení
- Partnera, na kterého je spoleh kdykoliv

Co nabízí firma:
- Plat 14/15€/hod. brutto + zákonní diety
- Příplatky (noční směny)
- Jisté zaměstnání s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
- 24 dní dovolené
- Ubytovaní zajištěno zaměstnavatelem doplatek (150€)
- Pevný výplatní termín každý 15. den v měsíci
- Moderní vozový park značek Mercedes
- Nástup po domluvě (možný ihned)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Firma je rodinnou logistickou společností druhé generace. Jako poskytovatel služeb v segmentu logistiky čerstvých potravin denně zásobuje maloobchody s potravinami Netto a Penny. S flotilou 11 tahačů Mercedes s návěsy a přívěsy dorazí zboží vždy včas na místo určení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Přeprava

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

A, B, C, D, E, T

Praxe na pozici/v oblasti

Doprava

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Pracovní zkušenosti jako řidič
- Zkušenosti s chladicím návěsem (výhoda, nikoliv požadavek)
- Platný řidičský průkaz skupiny (C1E nebo CE, C s žádostí o další školení)
- Karta řidiče s platnými moduly a zapsaným číslem 95
- Samostatný, flexibilní a spolehlivý přístup k práci
- Německý jazyk na úrovni A1-A2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ARS ARBEITSUCHER s. r. o. je mladá společnost, která byla v založena roce 2014 v Jihočeském kraji a je držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání vydaných Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR. Naší silnou stránkou je udržitelnost a v co nejkratším časovém horizontu zprostředkovat kvalifikované zaměstnance se zaměřením na přímé umístění. Ze středoevropských zemí, jako je Česká republika, Slovensko, Maďarsko a další země, „Arbeitsucher“ vždy najde ty správné zaměstnance tak, aby na trhu nebyly žádné mezery, a přitom nabízí plnou podporu pro všechny potřeby.
ID: 4347024  Datum zveřejnění: 11.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 14 EUR/hod.