Medicínsky riaditeľ / Lekár Neurológ

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
5 000 EUR/mesiacVýsledná mzda bude stanovená na základe seniority a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytovanie špecializovanej ambulantnej starostlivosti, samostatné vykonávanie špecializovanej preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v príslušnom odbore
• Rozvíjanie odboru Neurológia v poliklinike – sledovanie odbornej literatúry, účasť na lekárskych školeniach a kongresoch
• Publikačná a prednášková činnosť
• Identifikácia a zavádzanie nových liečebných a diagnostických postupov v neurológii v spolupráci s Odborným garantom a Riaditeľom polikliniky
• Pravidelná organizácia a vedenie interných porád s lekármi s cieľom efektívnej výmeny informácii pri liečbe pacientov, prípadnom zavádzaní nových produktov, resp. liečebných a diagnostických postupov
• Organizácia a vedenie interných porád so stredným zdravotným personálom najmä Vrchnou sestrou a fyzioterapeutmi s cieľom zabezpečiť bezproblémovú realizáciu zdravotníckych výkonov
• Pravidelná komunikácia s Odborným garantom a Riaditeľom polikliniky s cieľom efektívneho zdieľania všetkých potrebných informácii pri zabezpečovaní liečby pacientov, prediskutovania návrhov na nové liečebné a diagnostické postupy, hodnotenia výkonu a kvality zdravotného personálu (lekári, zdravotné sestry a fyzioterapeuti)

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je súkromné zdravotnícke centrum.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo, atestácia v odbore Neurológia

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Vysokoškolské vzdelanie – Lekárska fakulta, atestácia v odbore Neurológia
• Minimálne 5 rokov praxe na pozícii Lekár – Neurológ v ambulancii alebo oddelení nemocnice / polikliniky
• Preukázateľnej skúsenosti s riadením tímu
• Plynulá znalosť slovenského jazyka
• Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na aktívnej úrovni
• Lekár motivovaný liečiť pacienta
• Charizmatická, líderská osobnosť s citom pre tímovú hru
• Proklientské rozmýšľanie

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4625074  Datum zveřejnění: 19.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac