Account manager/ka - zakázkový vývoj software

ARTIN

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě na této pozici čeká:

-budování vztahu s našimi stávajícími zákazníky, zjišťování jejich potřeb a zpětné vazby
-zastřešení celkové a pravidelné komunikace na projektu, kolegy ti budou scrum masteři, product owneři, projekťáci i analytici
-rozvoj businessu u stávajících zákazníků, případné dotahování nových příležitostí, o které se potom budeš starat
-zajišťovaní operativy (poptávky, objednávky, smlouvy, CRM)
-spolupráce a komunikace s tvými account kolegy i naším sales týmem

Plácneme si, pokud:

-máš zkušenost s account managementem / business developmentem, ideálně v IT oblasti
-ti nejde o umělé udržování věcí při životě, ale o aktivní a otevřenou spolupráci
-ti jde o úspěch celé firmy
-máš slušnou angličtinu
-nemáš problém se s námi i zákazníky v rozumné míře potkávat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti můžeme nabídnout?

-Pracujeme na zajímavých projektech
Nečeká tě žádný stereotyp, ale různorodá práce, která tě nenechá ustrnout na jednom místě. Pracujeme na projektech z různých oblastí, a ty je jednoduše můžeš měnit podle svých aktuálních potřeb. Při jejich výběru se pak řídíme naším Tech Radarem.

-Klademe důraz na vzdělání
Chceme, aby Artiňáci byli špička ve svých oborech. Organizujeme technická i soft skills školení, jazykové kurzy, tech meetupy a konference. Chceš si rozšířit svůj stack? Obrať se na naše Competency leadery, kteří tě nasměrují na správnou cestu.

-Je na tobě, kdy a odkud pracuješ
V ARTINu je všechno o domluvě. Pracuj remote nebo se s náma choď potkávat do Brna či Prahy. Práci ti tam zpříjemní plně vybavené kanceláře s polohovatelnými stoly, ledničky plné jídla, nabíjení pro elektroauta/skútry/kola, a pravidelné větší či menší teambuildingy. Pro udržení work life balance pak máme neomezenou dovolenou.

-Záleží nám na lidech
V rámci #ARTINfit se zaměřujeme na fyzické a psychické zdraví našich kolegů. Znamená to zdravé snídaně v kancelářích, pravidelné online workshopy a přednášky, nebo sportovní dny.
Skrze #ARTINcares pak pomáháme mimo ARTIN, za rok 2021 jsme na dobročinné účely rozdali 951.000 Kč.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ahoj!
V ARTINu vyvíjíme zakázkový software pro dlouhodobé klienty z různých oblastí. Jde mezi nimi najít zbrojařskou firmu ze Švýcarska, českou síť secondhand oblečení, velké e-commerce platformy a různé produktové startupy či korporáty.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4331746  Datum zveřejnění: 17.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc