Kotlin + AWS = neobvyklá příležitost

ARTIN

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě na projektu čeká?

* budeš mít po palcem backend a spolupracovat se zbytkem týmu – frontend, testing, scrum master, produkťák
* dostaneš se do analýzy, v ideálním případě máš chuť vyzkoušet i DevOps
* práce s Kotlinem a AWS cloud service
* využiješ Gradle a GIT
* práce remote či z kanclu v Brně či Praze, dle tvých preferencí
* komunikace primárně v češtině, ale je nutné ovládat i angličtinu – když se na daily objeví jeden z kolegů, který česky neumí, přepíná se i jazyk

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti můžeme nabídnout?

* Práci na různorodých projektech. Nečeká tě žádný stereotyp, ale různorodá práce, která tě nenechá ustrnout na jednom místě.
* Rozvoj a růst – nabízíme technická i soft skills školení, jazykové kurzy, tech meetupy a konference.
* Flexibilitu – pružná pracovní doba a remote friendly prostředí.
* Neomezená dovolená od prvního dne v ARTINu.
* Firemní kulturu postavenou na otevřenosti, důvěře a férovém jednání.
* Záleží nám na lidech: v rámci #ARTINfit se zaměřujeme na fyzické a psychické zdraví našich kolegů. Znamená to zdravé snídaně v kancelářích, pravidelné online workshopy a přednášky, nebo sportovní dny. Skrze #ARTINcares pak pomáháme mimo ARTIN, za rok 2021 jsme na dobročinné účely rozdali 951.000 Kč.

Informace o náboru

KOTLIN + AWS, takových projektů je jako šafránu a na jeden zrovna hledáme Vývojáře či Vývojářku. Máš chuť rozvinout své znalosti, dovednosti v oblasti cloudu (DevOps) a analýzy? Hledáme zkušeného Kotlin vývojáře/vývojářku appky, která s pomocí umělé inteligence pomáhá video rozhodčím posuzovat offsidy – to je její hlavní, ne však jediná funkce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ICT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Plácneme si, pokud:

* máš za sebou pracovní zkušenosti s Kotlinem a AWS cloud service
* nebojíš se přesahu do analýzy a vyzkoušíš si i DevOps
* chceš se neustále zlepšovat a vidět za sebou výsledky
* je na tebe spolehnutí a domluvíš se s lidmi v týmu
* umíš slušně anglicky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ahoj!
V ARTINu vyvíjíme zakázkový software pro dlouhodobé klienty z různých oblastí. Jde mezi nimi najít zbrojařskou firmu ze Švýcarska, českou síť secondhand oblečení, velké e-commerce platformy a různé produktové startupy či korporáty.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4419723  Datum zveřejnění: 7.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc