Junior SW Developer

ARTIN

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.5. 2024
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.mzda podle zkušeností od 7 € / hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste nadšeným začiatočníkom v oblasti softvérového vývoja a máte záujem zapojiť sa do našich projektov v oblasti poisťovníctva, potom ste na správnom mieste! Hľadáme šikovného študenta, ktorý si chce popri škole budovať aj praktické skúsenosti.

Ako junior Software Developer v našom tíme budete mať možnosť podieľať sa na analýze požiadaviek, navrhovať riešenia, implementovať nové funkcie a integrovať ich s existujúcimi aplikáciami a službami. Takisto budete mať príležitosť zúčastniť sa nasadenia do produkcie a poskytovania podpory zákazníkovi.

Zodpovednosti:

  • Analýza projektov v oblasti poisťovníctva
  • Analýza požiadaviek od klienta
  • Návrh riešení, implementácia a integrácia s inými aplikáciami a službami
  • Nasadenie do produkcie a následná podpora
Požiadavky:
  • Znalosť informačných technológií
  • Znalosť programovacích jazykov pre backend - Java/Kotlin
  • Znalosť REST/SOAP, GROOVY je výhodou
  • Dobrá komunikácia v angličtine
  • Analytické myslenie

  • Budeš mať občerstvenie na pracovisku (káva, čaj, ovocie)
  • Príspevok na stravovanie, aby si mohol vychutnať chutné jedlá v okolí kancelárie.
  • Máš nárok na príspevok na Multišport kartu, takže si môžeš zvoliť svoje obľúbené športy a udržiavať sa fit.
  • Budeš mať možnosť absolvovať kurzy anglického a nemeckého jazyka, aby si sa mohol zlepšiť v cudzích jazykoch a zdokonaliť sa v práci.
  • Parking je tiež k dispozícii.​
  • Ak odporučíš svojich priateľov do firmy, môžeš získať refferal bonus program, ktorý ti prinesie peknú finančnú odmenu.
  • Máme skvelý kolektív a príjemné pracovné prostredie, kde sa budeš môcť rozvíjať a učiť sa nové veci.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Tím kvalifikovaných softwarových vývojárov a odborníkov v oblasti IT. Za posledných 25 rokov sme narástli na skoro 200 Artiňákov. Naše najcennejšie aktíva sú odborné znalosti a silný tímový duch - je to v ľuďoch.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Aneta Fikarová
E-mail: poslať životopis
ID: 4814766  Datum zveřejnění: 23.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 7 EUR/hod.