CNC frézař (ž/m)

ARTS Experts GmbH

Místo práce
Klatovy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomozte našemu zákazníkovi v Klatovech v České republice jako CNC frézař k rychlejším, lepším a výkonnějším produktům. Ve Vaší budoucí profesi budete mj. odpovědný/-á za obsluhu tříosých CNC frézovacích strojů.

Úkoly
- Příprava prací prostudováním technických konstrukčních podkladů a sladění materiálů a nástrojů
- Seřízení a obsluha 3osých CNC frézovacích strojů
- Výroba unikátních a sériových dílů z různých materiálů
- Kontrola vyráběných obrobků z hlediska a stálosti rozměrů a kvality
- Dokumentování prováděných prací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naše nabídka
- Nadprůměrné platové ohodnocení odpovídající výkonům
- Mimotarifní přirážky a příplatky
kvality

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství, výroba, řemeslo

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ochota k práci na směny ve třísměnném systému
Požadavky
- Ukončené vzdělání jako CNC frézař nebo průmyslový mechanik, alternativně v jiné kovoobráběčské profesi s odpovídajícími zkušenostmi
- Předpokladem jsou minimálně 2 roky profesní praxe na 3osých frézovacích strojích
- Znalosti češtiny jsou bezpodmínečně nutné
- Dobré znalosti němčiny a základní znalosti angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Za technickými výkony a inovativními nápady stojí vždy lidé a jejich vize. Lidé, kteří svými vědomostmi a touhou po činech umožňují technické úspěchy – lidé jako Vy.
Jako expert na HR Services zajišťuje společnost ARTS vyspělým technologickým společnostem po celém světě v rámci zprostředkování personálu nejlepší mozky pro výkonné a efektivní procesy.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3397241  Datum zveřejnění: 22.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou