Montážní pracovník (M/Ž)

ARTS Experts GmbH

Místo práce
Klatovy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomozte našemu zákazníkovi v Klatovech v České republice vyrábět produkty na pozici montážního technika ještě rychleji, lépe a efektivněji. Ve své budoucí práci budete odpovědný kromě jiného za montáž stavebních dílů různých typů, velikostí a tvarů v souladu se zvláštními předpisy.

Úkoly
- příprava prací poskytnutím pracovních materiálů a nástrojů
- montáž stavebních dílů různých typů, velikostí a tvarů v souladu se zvláštními předpisy
- provádění funkčních zkoušek
- dodržování norem kvality
- dokumentace provedené práce

Požadavky
- úspěšně dokončené vzdělání v oblasti montáže
- první pracovní zkušenosti v oblasti zhotovování a výroby žádoucí
- znalost češtiny povinná
- dobré znalosti němčiny a základní znalosti angličtiny
- ochota pracovat na směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naše nabídka
- nadprůměrné platové ohodnocení odpovídající výkonům
- mimotarifní příplatky a příspěvky
- otevřená a přátelská pracovní atmosféra

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobce dílů v leteckém průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství, výroba

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Německý jazyk - Začátečník (A2) a Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Za technickými výkony a inovativními nápady stojí vždy lidé a jejich vize. Lidé, kteří svými vědomostmi a touhou po činech umožňují technické úspěchy – lidé jako Vy.
Jako expert na HR Services zajišťuje společnost ARTS vyspělým technologickým společnostem po celém světě v rámci zprostředkování personálu nejlepší mozky pro výkonné a efektivní procesy.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3399787  Datum zveřejnění: 24.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou