Mechanik ve výrobní montáži (m/ž)

ARTS Experts GmbH

Místo práce
Hamburk, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmínky (brutto)
podle zkušeností a kvalifikace 14-17+ € za hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřte svůj profesní úspěch jako mechanik ve výrobní montáži a uskutečněte své vize spolu s ARTS. Ve své budoucí pozici budete v Hamburku u našich zákazníků v oblasti leteckého a kosmického průmyslu kromě jiného odpovědný za modernizaci motorů a vývoj motorů a pohonných systémů.

Úkoly
• modernizace motorů a rozšíření motorů a pohonných systémů
• úprava motorů a jejich součástí podle schválení a certifikace
• obrábění komponent a motorů
• provádění práce na Airbusu na final assembly line a v delivery center
• kontrola použitých nástrojů kvůli kompletnosti a technickému stavu
• podpora při reklamacích na komponenty společnosti Goodrich v souladu se schválením
• dodržování předpisů o bezpečnosti práce a prevenci nehod podle specifikací

Požadavky
• dokončené odborné vzdělání jako letecký mechanik se specializací na technologii motorů nebo mechanik motorových vozidel, případně v jiném leteckém oboru s odpovídající zkušeností
• základní znalosti mechaniky
• dobrá znalost MS Office
• základní znalost němčiny a angličtiny
• ochota pracovat na směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naše nabídka
• trvalý pracovní poměr
• nadprůměrná mzda orientovaná na výkon
• mimotarifní příplatky a příspěvky
• roční prémie
• osobní, místní podpora
• podnikové penzijní připojištění s příspěvkem zaměstnavatele
• rozsáhlé možnosti školení a dalšího vzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

n/A

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Letecký průmysl, úprava pohonných systémů

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Za technickými výkony a inovativními nápady stojí vždy lidé a jejich vize. Lidé, kteří svými vědomostmi a touhou po činech umožňují technické úspěchy – lidé jako Vy.
Jako expert na HR Services zajišťuje společnost ARTS vyspělým technologickým společnostem po celém světě v rámci zprostředkování personálu nejlepší mozky pro výkonné a efektivní procesy.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3401228  Datum zveřejnění: 25.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: podle zkušeností a kvalifikace 14-17+ € za hod.