Jsou čísla Váš život - samostatná Účetní, Praha 4, Budějovická (26-30.t.Kč/brutto, nástup ihned/dohodou)

ASC Accounting, s.r.o.

Místo práce
Točitá 34, 140 00 Praha 4-Krč, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
26-30.000,-Kč, dle praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás samostatně účtovat a chcete mít dobré pracovní podmínky, kolektiv a šéfa odborníka? Pak hledáme právě Vás.
- kompletní zpracování účetní agendy v programu PREMIER (bez mzdového účetnictví) pro cca 6-10 menších společností, 2 dny u klienta na P5-Barrandov
- samostatné zpracování DPH, podkladů pro daň z příjmu právnických osob,…

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- možnost zkráceného úvazku
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
- možnost osobního růstu
- samostatnou, odpovědnou práci a výborného šéfa profesně i osobnostně
- zaškolení při nástupu a průběžná školení v oboru, profesionální podpora
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- měsíční mzda dle zkušeností a praxe 26- 30.000,-Kč + roční odměny
- práce v příjemném prostředí a kolektivu na Praze 4, Točitá 34, kousek od stanice metra C „Budějovická“
- nejrůznější zaměstnanecké benefity (pružná pracovní doba, volno mezi vánočními svátky a Novým rokem, možnost home office, stravenky, mobilní telefon,,...)

BENEFITY:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Individuální rozvržení pracovní doby
Možnost občasné práce z domova
Možnost si napracovat hodiny
Vlastní organizace práce

Osobní růst
Možnost studijního volna
Příspěvek na vzdělání
Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená cca 5 týdnů - volno mezi vánočními svátky a Novým rokem
Zdravotní volno/sickday
Finanční benefity
Bonusy/prémie
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Materiální benefity
Mobilní telefon
Občerstvení na pracovišti
Stravenky/příspěvek na stravování

Informace o náboru

Pokud Vás zaujala nabídka samostatné a zodpovědné práce, máte zájem o dlouhodobou spolupráci, zašlete prosím svůj motivační dopis a strukturovaný životopis v českém jazyce společně s Vaší aktuální fotografií na:
email: [email protected], Lenka Nozarová, personální ředitelka, ConVerta Consulting s.r.o.
Do předmětu mailu prosím uveďte: své PŘIJMENI a název pozice „Účetní ASC“.

Veškeré Vámi zaslané materiály a údaje pokládáme za důvěrné a nebudou bez Vašeho předchozího souhlasu dále šířeny.

Vybraní uchazeči budou kontaktováni do týdne od zaslání podkladů. Nebudeme-li Vás v této lhůtě kontaktovat, byli do dalšího kola výběrového řízení upřednostnění jiní uchazeči. Databáze uchazečů nevedeme. Děkujeme za pochopení.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

20.9.2018 (zbývá ještě 1 den)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

finance, ekonomika

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min.SŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
- schopnost samostatně účtovat běžnou agendu, včetně DPH, rozúčtování analyticky na daňové – nedaňové náklady
- základní znalosti daňových zákonů
- min. 2 roky praxe, vhodné i pro absolventy VŠ s praxí
- znalost účetního programu Premier výhodou
- výhodou, nikoliv podmínkou znalost AJ (FJ)
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, loajalitu, chuť do práce a ochotu učit se novým věcem, zdravý selský rozum
- příjemné vystupování a schopnost komunikace
- zájem o dlouhodobou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ASC Accounting s.r.o. byla založena v roce 1994 jako účetní a poradenská firma. V Praze působí od roku 1996. Sídlo společnosti Praha 4, Točitá 34 (kousek od metra "C' Budějovická). Společnost zaměstnává 15 účetních a 2 daňové poradce, kteří jsou řádnými členy Komory daňových poradců ČR.
Společnost ASC má bohaté zkušenosti v účtování jak obchodních společností, tak i společností neziskových.
Naše společnost ASC nabízí vedení účetnictví a rovněž daňové, ekonomické a organizační poradenství.

Točitá 34
140 00 Praha 4

Kontakt

ID: 2531545   Datum zveřejnění: 10.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   26-30.000,-Kč, dle praxe