Pojď pracovat tam, kde dobrou práci nadstandardně ocení! ( Dělník/ce )

Ascari s.r.o.

Místo práce
Hyundai Nošovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
20.05.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste milovníkem/milovnicí automobilů? Chcete svou kariéru spojit s úspěšnou značkou? Pak jste náš člověk.

Co od Vás očekáváme?
· Ochotu pracovat v 3směnném provozu od pondělí do pátku.

· Šikovné a rychlé ruce.

· Dobrý zdravotní stav.

Co budete dělat?
· Je to jednoduché - podílet se na výrobě moderních automobilů.

Co Vám na oplátku dáme my?
· Královskou odměnu - průměrná mzda činí 30.351Kč.

· Možnost přivydělat si na přesčasech, které jsou nadstandarně ohodnocené.

· Cestu MHD do zaměstnání proplatíme ve výši 50 % vašich cestovních nákladů.

· Dotované stravování v jídelnách, kde si můžete vybrat z evropské i korejské kuchyně.

· Dlouhodobé zaměstnání v prestižní automobilce.

Líbí se Vám to? Dejte nám o sobě vědět. Obratem Vás budeme kontaktovat s termínem výběrového řízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

8x ročně bonusy!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nejlepší zaměstnavatel roku 2017, automobilka v Nošovicích, HMMC.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

auto - moto

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 30 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Chcete být součástí moderního výrobního podniku? S námi Vám to určitě vyjde :)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3391032  Datum zveřejnění: 16.5.2018