Pohodová práce v automobilce v Nošovicích, navíc nástupní BONUS 10 000 Kč

Ascari s.r.o.

Místo práce
Nošovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš novou práci u prestižní super firmy a chceš si konečně pořádně vydělat a zabezpečit rodinu? Chceš jezdit s dětmi na dovolenou a nepočítat peníze, udělat si pořádný polštář? Chceš mít pracovní zkušenost, která tě posune a udělá z tebe odborníka? Chceš mít možnost koupit si auto, kterému jsi sám pomohl dát život s výraznou slevou a možností výhodného leasingu?

Práce je to jednoduchá a navíc tě na ni kompletně zaškolíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to:

•při nástupu dostaneš 19 400Kč + příplatky
•Po zkušebce se můžeš těšit na první navýšení na 21 000 Kč + bonusy - a že jich není málo
•Po půl roce si můžeš přijít na víc než 23 000 Kč plus bonusy
•Víme, že během roku jsou období, kdy se nějaká koruna navíc hodí. Od nás dostaneš plat na dovolenou a také před Vánoci na nákup dárků (4x ročně až 12 245 Kč)
•Každého čtvrt roku od nás dostaneš osobní ohodnocení až ve výši 6 400 Kč
•A to pořád není všechno. Pokud se k nám přidáš do 18.6., získáš mimořádný nástupní bonus 10 000 Kč k první výplatě

Co dále dostaneš:
•Řešíš jak se do práce dostat a kolik to bude stát? Už nemusíš. Polovinu nákladu na dopravu ti proplatíme
•Jak je to se stravováním? Každý den si můžeš vybrat z pěti jídel za cenu, za kterou běžně nekoupíš ani pořádnou svačinu
•Chceš se udržovat v kondici? Naše fitko je ti k dispozici zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Ascari je jednou z nejrychleji rostoucích agentur práce v ČR. Během pouhých deseti let jsme se vypracovali z nuly mezi 6 největších firem v oboru na našem trhu a expandujeme do dalších zemí. Pokud je Vašim cílem rychlý růst, jste na správné adrese a hledáme právě Vás.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Musíš být manuálně zručný

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 4 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Chcete být součástí moderního výrobního podniku? S námi Vám to určitě vyjde :)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kpt. Vajdy 3046/2
700 30 Ostrava - Zábřeh

Kontakt

Kontaktní osoba: Agata Adamiková
Tel.: +420734360883
E-mail: poslat životopis
ID: 3419575   Datum zveřejnění: 13.6.2018