Operátor výroby – Průměrný plat v prvním roce přes 30 000 Kč

Ascari s.r.o.

Místo práce
Hyundai Nošovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
27.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
30351

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o práci ve výrobě v moderním a čistém prostředí, kousek od Ostravy. Nástupní mzda je 22 600 Kč + příplatky a bonusy, díky kterým si vyděláte průměrně přes 30 000 Kč již v prvním roce. Směny jsou od pondělí do pátku. Náplní práce je obsluha výrobního stroje, manipulace s výrobky a finální kompletace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
Atraktivní nástupní mzda 22 600 Kč (bez příplatků a přesčasů)
Po 3 měsíční zkušební době navýšení platu na 24 350 Kč (bez příplatků a přesčasů)
Příplatky za odpolední a noční
Nadstandardní příplatky za práci během za svátků a o víkendu
Možnost dobře placených přesčasů
Postupný nárůst mzdy (pro představu - průměrný plat na této pozici je přes 30 tisíc Kč)
Odměny 4 x ročně – (4 x až 12 675 Kč) – celkem tedy až 50 700 Kč ročně
Čtvrtletní prémie (až 4 x 6 400 Kč)
Kromě toho – zajištěná doprava, zvýhodněné stravování a sleva na nájem u spol. Residomo
V areálu můžete ZDARMA využít fitness nebo rehabilitaci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro světového výrobce kvalitních a oblíbených osobních automobilů, který opakovaně obhájil vítězství v celostátní soutěži "Zaměstnavatel roku 2013 a 2014" hledáme ty nejlepší z nejlepších. BUDETE TO PRÁVĚ VY?

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

automobilový průmysl

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
Chuť pracovat
Spolehlivost
Praxi mít nemusíte, u nás se vše naučíte a odnesete si mnoho unikátních dovedností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 30 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Chcete být součástí moderního výrobního podniku? S námi Vám to určitě vyjde :)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3477504  Datum zveřejnění: 24.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30351