Operátor slévárny

Ascari s.r.o.

Místo práce
Ostrava-Hrabová, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 29 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vizuální kontrola odlitků a obrobených kusů, jejich povrchová úprava dle pracovních instrukcí
- Manipulace s přepravními boxy. Ukládání hotových obrobených kusů
- Manipulace s odlitky a obrobky vyhodnocenými jako neshodné
- Vyplňování výrobní dokumentace
- Kontrola parametrů procesu, obsluha zařízení výrobní linky
- Kontrola parametrů hotových výrobků dle pokynů oddělení kvality
- Provádění přenástrojování dle modelu určeného do výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí moderní a prestižní společnosti
- Nástupní plat více než 27 000 Kč
- Licí bonus 18 000 Kč (vyplácen: 3 000 Kč po dobu 6 měsíců)
- Nástupní bonus 15 000 Kč
- Příspěvek na dopravu (500 Kč - 2000 Kč)
- Zvýhodněné závodní stravování (28 Kč - 36 Kč)
- Dovolená až 25 dní
- Možnost kariérního růstu
- Rychlý převod pod kmenový stav společnosti
- Dlouhodobá spolupráce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

PRACUJTE PRO SVĚTOVOU ŠPIČKU V OBLASTI AUTOMOTIVE!
Pro společnost BREMBO , která je špičkou v oblasti vývoje a výroby brzdových systémů s více než 50letou tradicí a závody po celém světě hledáme nové kolegy na pozici operátor slévárny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenosti s prací ve výrobním provoze (výhodou)
- Manuální zručnost
- Ochota práce v nepřetržitém provoze
- Pracovitost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 30 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Chcete být součástí moderního výrobního podniku? S námi Vám to určitě vyjde :)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3747435  Datum zveřejnění: 26.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 000 - 29 500 Kč/měsíc