Reagujte bez životopisu

Pracovník údržby, řemeslník

ASISTENTIA s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je manuální činnost různorodého charakteru v rámci provozu a správy nemovitostí - zejména starost o funkce technického zázemí budovy, stavební a jiné přípravy prostor dle požadavků nájemců.Požadujeme manuální zručnost v rámci více řemesel, samostatnost, ochotu se učit novým věcem a odpovědný přístup, ŘP sk. B.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme dlouhodobé a stabilní zaměstnání s odpovídajícím finančním ohodnocením, pevnou pracovní dobu po-pá, 7-15:30 hod, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, služební telefon a vozidlo.

Informace o náboru

Životopis zašlete na níže uvedenou emailovou adresu - budeme Vás kontaktovat zpět.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Samostatnost při řešení úkolů, pečlivost, spolehlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jihlavská společnost ASISTENTIA s.r.o., zabývající se správou a pronájmem vlastních nemovitostí

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3966794  Datum zveřejnění: 11.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc